Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Errol miert nem er semmit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errol miert nem er semmit a betegtalyekozato?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek mar hosszu ideje,szoval tul vagyok a hozzaszokasi perioduson mar reg.

Most sulyos betegseg miatt antibiotikumot es gyulladascsokkentot irt fell a hazi orvos.

Elolvastam a betegtalyekoztatot a fogamzasgatlon,irja hogy antibiotikm mellet kell kiegeszito kezles(ezt meg is tesszuk).A problemam visznot az hogy barnas verzes is elkezodott,mikor meg a level kozpen tartok nem kellene megjonnie.Lecsokkent a hormonszint az antibiotikumtol?ettol lehet a verzes?

A betegtalyekoztaton csak annyit ir,hogy antibitkum mellet kell kiegeszito vedekezes ,a verzesrol meg anyit hogy az elso3-4honapban meg termeszetes,ezen kivul semmit.

Valakinek van hasonlo tapasztalata?Vagy most mehetek vissza a dokihoz?

Egyebkent annak mi a jele,hogy az adott fogamzasgatlo mar nem megfelelo,itt az ideje kicserelni?(nem azert mert regota szeded,hanem pl mert nem eleg a hormontartalma)


2011. jan. 27. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem LY, hanem J a tájékoztató.
2011. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ok,de a kerdesemre nem tudnal valaszolni?
2011. jan. 27. 10:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Arra nem, csak írtam, hogy tudd és a többiek ne oltsanak le. Nem bántásból. :) Üdv!
2011. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én nem tudom mi lehet a baj, de szerintem a többiek sem. ugyhogy legbiztosabb ha elmész orvoshoz, és megmondja mi lehet a probléma. :)
2011. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:

A kérdező kommentje:

ok,de a kerdesemre nem tudnal valaszolni?


A komment megírásának időpontja: ma 10:11



Írni sem tudsz, de már fogamzásgátlót szedsz? Hogy is van ez? Kicsit erről mesélj inkább.

2011. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mostmar elegm van abbol,hogy itt csak idiotakkal talkozok,es egy normalis valszt nem kapok.

nem tartozok magyarazattal olyan kotekedos idiotaknak,akinek aval telik minden napja,hogy masokba bel kossenek.

mellsleg soha nem jartam magyar iskolamba,mert a szulim 25eve kikoltoztek Ausztriaba,csak edesanyamtol tanultam meg magyarul irni.

Nekem volt egy problemam gondoltam segit valaki

egyebkent 22eves vagyok(es nem veletlenul nem irok ekezetekkel)

Te meg inkabb nezz magadba

2011. jan. 27. 10:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél már felháborodva...még csak oda sem írtad a kérdésnél h 22L vagy valami. Egyértelmű hogy mindenki azt gondolta, egy újabb 15 éves kis pics@ írt akinek fogalma nincs a szexualitásról és még írni sem tud de már fogamzásgátlóval tömi magát.


A kérdésed meg túl összetett ahhoz hogy 22 éves létedre pár internetezőre bízd a választ. Menj el orvoshoz, és ő megmondja mi van.

2011. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lecsökkenhet annyira a hormonszint, hogy vérzel, de nem biztos.

Jobb ha óvatos vagy, mint később produkálsz egy pozitív terhestesztet.

2011. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az van,hogy ilyenkor, gyengül a gyóygszer hatása, mert az antibiotkium megváltoztatja a bélben a felszívódási folyamatot és kevesebb sárgatest hormon tud felszívódni. Ez a penicylinkere és a doxicyclinre igaz.Ilyenkor áttöréses vérzés jelentkezik, hiszen nincs meg a megfelelő hormonszint és a szervezet erre reagál. Amint vége a kúrának, már másnap elkezd helyreállni a folyamat és még legalább 1 hétig a kúra alatt és után ezért kell a kiegészítő védekezés.Én azonban ilyenkor nem szoktam enélkül abban a hónapban már szexelni.

Nekem, ahányszor ilyen antib.kúrám volt, mindig volt áttöréses vérzésem is, de amint vége lett, 3 nap alatt el is múlt a vérezgetés.

2011. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom,vegre valaki aki elmondta a tapasztalata,es nem azert szolt be,mert nem irok ekezetekkel.Ezen az oldalom mar ritkak az ilyen emberek mint te,megegyszer koszonom!
2011. jan. 27. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!