Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még két hétnyi gyógyszerem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még két hétnyi gyógyszerem lenne, és pecsételő vérzésem van. Hihetetlenül nagy stressznek és idegességnek voltam kitéve az elmúlt pár napban, sok veszteség ért. Lehet hogy az idegtől vérezgetek idő előtt? Baj ez?

Figyelt kérdés
3 éve szedek fogamzásgátlót rendesen, minden nap, ugyanabban az időpontban, sose maradt ki egy szem sem. Minden oké volt egészen eddig.
2011. jan. 24. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet a veszteség és az "ideg" miatt, mivel ez egy mesterséges ciklus.

Ha nem múlik el pár nap alatt, vagy köv. hónapban is így lesz, vagy bármi más szokatlant tapasztalsz, akkor doki.

2011. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Bizonyára az idegeskedés miatt van. Én is voltam már így, elmentem az orvoshoz, és azt mondta, hogy valószínűleg a stressz miatt van. Azóta nem fordult elő.

2011. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont, fogamzásgátló mellett mesterséges a ciklus, az "ideg" nem befolyásolja.

Ha nem szednél tablettát, lehetne a stressztől, az igaz. De tabi mellett nem.

2011. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A nőgyógyászom szerint (aki kiváló szakember) lehet a stressztől, szóval nyugi :)
2011. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!