Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni, terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni, terhesség?

Figyelt kérdés
Szóval mensi után 2 nappal együtt voltam a barátommal, kb 2 hete, lecsúszott az óvszer, de nem maradt bennem, aztán másnap délelőtt vettem be esemény utánit. A tájékoztatón az állt, hogy rendesen jön meg, de ugye van mellékhatása, most viszont sok helyen olvastam, hogy még azokban a napokban megkell hoznia a mensit mert akkor hat. most akkor ez hülyeség amit mások írnak? mert eltelt azóta kb 14 nap és nem jött még meg..
2011. jan. 21. 22:06
 1/1 anonim válasza:
Ez szerintem úgy van hogy kinek hogy...Amikor én be vettem nekem rá másfél hétre jött meg.szerintem tesztelj, ha negatív akkor várj a rendes időpontig ha akkor sem még 1 teszt. És ne stresszelj,attól késik:)
2011. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!