Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a jobb, Durex vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, Durex vagy a LifeStyle?

Figyelt kérdés
kinek melyik jött be?
2011. jan. 14. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Durex szakad. Napi átlag 3-4x írom ezt le ide. Legtöbbször olyan kérdésekre hogy elszakadt, bennmaradt, mit csináljanak.


Ha jót akarsz magadnak kerülöd, és Lifestyles-t használsz! Nekem még soha nem szakadt el!

2011. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Durexet nem próbáltuk de a lifestyle nagyon kényelmetlen volt a barátomnak, meg még kb.2 pasit tudok aki így járt :S
2011. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem még a durex nem szakadt, a lifestyles viszont szorít.. abból a feketét tudom ajánlani, az nagyobb méret
2011. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én mindkettőt használom, egyikse szakadt még el.
2011. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Durexet használok 4 éve, azóta egyszer sem volt gondom vele. LifeStyles egyszer volt rajtam (nem kezdő koromban!), akkor is elszakadt. Tudom, hogy ez nem jelent semmit, de azóta is bizalmatlan vagyok.
2011. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Lifestyle,mert a Durex nálunk is szakadt már el, nem 1x.De a legjobb a fogamzásgátló és gumi nélkül.:D
2011. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!