Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert javasolnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert javasolnátok?

Figyelt kérdés
Helló! Anyagi szempontból és minőségi szempontból jó óvszert szeretnék, viszont ilyen téren nem vagyok túlzottan ismerős. Olyanra lenne szükségem, amiben legalább 5-10 darab van, és síkossági szempontból és méreti szempontból is megfelelő. Nemrégen vettem egy 10 darabos Masculan gumit, 1-es fajta, ez hosszában-széltében nem bírta ki a férfiasságomat, és elszakadt :) Tehát a kérdés: milyen óvszert javasoltok, ami megfelelő és nem is drága?
2009. jan. 30. 22:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nálunk is a lifestyles szakadt, masculan bevált:)
2009. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag ugyanúgy készítik az összes óvszert. Tök mindegy, hogy melyiket választod. A drágábbak esetén (durex, lifestyles) a reklámot fizeted meg, nem a "minőséget", szóval amiatt drágább. Akik itt a durex-et írják, valószínű sosem próbáltak mást, mivel eleve azt tartották a legjobbnak.


Szóval nyugodtan használj akármilyet, TESCO-ban lehet kapni 12 db-osat 6-800 pénzért.

2009. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Mi régen Rako-t használtunk, amiből 2 elszakadt(kb. 20db-ból). Aztán Próbáltuk a KamaSzutrát is, de abból kb. 3-at használtunk, mert olyan volt, mintha a darabos lett volna, amikor kivettem. :D El sem használtuk a nagy dobozt, kidobtam a kukába.

Aztán áttértünk olyan másfél/két éve a Durexre. Na, abból egy-kétszáz db-ot elhsználtunk, mire kb. két hete elszakadt egy.

De szvsz még mindig a [b]Durex[/b] a legmegbízhatóbb.

2009. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lifestyles ultra safe
2009. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Masculan, de csak akkor, ha nem vagy túl vastag, különben szorít.
2009. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!