Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4. levél foggátlónál tartok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. levél foggátlónál tartok, de nagyon elkaptam egy hányás-hasmenéses vírust. Hat attól még a gyógyszer? Folyamatosan szedtem attól még.

Figyelt kérdés
(kórházban is voltam egy napig infúzión) Amelyik nap elkaptam, az aznapi gyógyszer sztem ki is jött belőlem (tehát az utána következő pár darab is), de aznap együtt voltunk a barátommal. Lehet belőle baj?
2009. jan. 29. 14:41
 1/5 anonim válasza:
71%
Gondolom az orvosod is elmondta,hogy betegség esetén, a gyógyszer nm hat megfelelően és kiegészitő védekezésre van szükség! Mondjuk nekem alapból nem lenne kedvem hozzá, ha ilyen beteg vagyok!!
2009. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem hatott, mivel kijött belőled a bogyó. Egyébként le is van írva a betegtájékoztatóban, csak nem sok lánynak van annyi esze, hogy el is olvassa...

Csinálj majd terhességi tesztet.

2009. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a tabi "kikerülése" előtt voltatok együtt, akkor semmiképpen sem lehet belőle bébi. (vagy ahogyan Te nevezed "baj"). Mert a hormonszinted megfelelő kellett hogy legyeny, hacsak nem ment már akkor a hasad, ugyebár...
2009. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs, most olvastam, a 4.levélnél jársz? az nem véletlenül a hatóanyag mentes, "azokra a napokra"? mert ha épp menstruálsz, ugye, akkor nem eshetsz teherbe...
2009. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem menstruáltam és nem legyengített tabi, ugyanolyan mint a többi.
2009. jan. 30. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!