Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kimarad egyetlen gyógyszer,...

Ha kimarad egyetlen gyógyszer, vagy hasmenés hányás miatt nem szívódik fel, de aznap nem volt szeretkezés akkoris teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a szex után a spermák 3-5 napig is életképesek lehetnek. Ha három napja volt szexuális életem, de tegnap nem vettem be gyógyszert, mert folyamatosan hasmenésem volt és nem szívódott volna fel, ma meg beszedtem, de még ma is beteg vagyok, így lehet nem hat semmit, akkor utólag is teherbe eshetek, ha még élnek azok a spermák, és esetleg pont most lenne peteérésem, akkoris ha ma meg tegnap nem volt szexuális életem?
2009. ápr. 29. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ez attól is függ h mióta szeded a gyógyszert ha elég régóta akkor nem hiszem h baj lehet hisz sokan vannak akik az abbahagyása után még hónapokat várnak a babára

amúgy utólag is teherbe eshetsz, ezért szokták mondani h ha kimarad egy akkor védekezzenek másssal is

2009. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!