Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az átlag idő? [Lindynette]

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az átlag idő? [Lindynette]

Figyelt kérdés
Tegnap, 5-én beszedtem az utolsó szemet, 1 hónapja kezdtem el, illetve.. dec. 16-án. A mensim mikorra várhatom ez esetben? Előfordulhat, hogy esetleg akkor jön meg, amikor a második levéllel kezdek? Vagy a pár nap késés normális? Betegtájékoztató szerint ebben a szünetmentes napokban 100% az, hogy meg jön, volt esetleg valaki, akinek az első kimaradt?
2011. jan. 6. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2,5 éve szedem ugyanezt. Nekem az 1. hónaptól kezdve úgy jön meg, hogy csütörtökön szedem be az utolsót, hétfőn megjön és csütörtökig tart és pénteken megint beveszem az 1. tabit. Szerintem ez mindenkinél más, hogy mikor jön meg ebben az időszakban, de kell legalább 1-2 nap míg a szervezeted felfogja, hogy nem szeded. 17/L
2011. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! ;) Én is 17 vagyok. ^^ Most éreztem eléggé "érettnek" magam és a szervezetem ahoz, hogy szedjem. :) Nem mondott neked semmit a dokid amikor felírattad? Esetleg, hogy korai? Meg olvastam arról is, hogy erősödik tőle a szőrzet is.. észre vettél valamit magadon? :)
2011. jan. 6. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit :D

nem mondta hogy korai, mert ismerős...xd

már 14 éves koromban is régóta együtt voltam a barátommal és már nagyon kívántam és óvszerrel össze se jött a dolog, én se akartam szedni, meg ő is mondta, hogy ne de belátta, hogy más nagyon nincs és anyu is mondta, hogy mindenképpen szedjem még ha óvszerrel csináljuk akkor is...

1. voltunk egymásnak és remélem azok is maradunk, nem bántam meg ha erre gondolsz :D

hát nem vettem észre szőrösödést, mivel szőrtelenítek

Nem is híztam vagyis akkor 38 kiló voltam most 47, de ennek még örülök is és nem biztos, hogy a tabitól, lehet csak nőttem

17/L

2011. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
17 évesen 38kg? Te anorexiás vagy akkor! XD
2011. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 évesen voltam annyi. Te meg hányas voltál értő olvasásból?
2011. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!