Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyugodtan elmehetek benne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugodtan elmehetek benne?

Figyelt kérdés
barátnőm már egy jó ideje szedi a gyógyszert pár hónapja,és most már biztos hat de bennem mmindig van egy kis kétely hogy most ha csak úgy elmegyek benne kitudja nem lesz terhes-e?mások olyan lazán veszi kezeket hogy védekezés nélkül stb...
2011. jan. 6. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

hát ha rendesen szedi akkor nincs baj.

de az antibiotikumok gyengítik a hatását,szóval ha beteg akkor vigyázzatok.

2011. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Mert mások hülyék, hogy nem védekeznek. De ha szedi a gyógyszert, akkor már nyugodt lehetsz, ez is egy védekezés, nem lesz terhes. Hiszen azért szedi, hogy elmenj benne, nem? Akkor meg mire vársz?
2011. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Lassan 2 éve szedek antibébit, a barátaim mindig elmentek, és nem lett semmi baj.

Sőtt még biztoságosabb mint pl az óvszer.

DE tény h tényleg ha szed antibiotikumot akkor az gyangíti a hatását, oylankor kell más védekezés is pl gumi.

2011. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdi szedni,eltelik egy hónap,havibaj,újabb levél megkezdve és mehet telibe.Nyugodta,Hajrá!
2011. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az én barátnőm gyógyszert szedett évek óta és 2 éve terhes lett és lett egy babája.Utána megint elkezdett gyógyszert szedni szoptatás alatt nődoki írta fel és megint terhes lett!Így lettek ikrei!Úgyhogy nem 100%a gyógyszer!Azóta gumival csinálják,ami ha véletlen lyukas egyből tudtok lépni!Ja és a nemi betegségektől is csak az óvszer véd!Tudom,hogy ez nem mindennapi eset,de jó ha tudod,hogy ilyen is van!
2011. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fülünyúl ***** válasza:
Elmehetsz benne, ne parázz. Ha rendszeresen szedi, a mai fogamzásgátlók már igencsak megbízhatóak. Ha elfelejti, akkor meg a következő ciklusáig gumiztok és kész. Csak szóljon ilyen esetben, mert előfordulhat hogy elfelejti bevenni.
2011. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
már ha tényleg szedi, nem csak mondja. De te ezt le tudod infózni, hogy hogy áll a gyerek kérdéssel.. Az meg már gusztustalan amit az egyik haver csinált a nőjével: magánál tartotta a csaj gyógyszerét és rászólt hogy idő van..., és buliztunk és láttam ezt, a gyomrom kifordult.....A csaj el is hagyta egy idő után..
2011. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fülünyúl ***** válasza:

16:32-es


Tegyük hozzá, hogy a gyomor kifordulhat a taktikai teherbe esőktől is, én meg ilyenre láttam példát ismerősi körben. Csak azért lett terhes, hogy megfogja a pasit és elvegye feleségül. Addig szerette a pasi, ezután viszont nem csoda hogy cseppet kiábrándult ugye.


Lehet, hogy cimborád is megjárta már egyszer, azért folyamodott ehhez a szélsőséges esethez. Nem tudhatod, hogy ebből nem volt-e már korábban problémájuk, esetleg abortusz...


29/L

2011. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16:35-ös


Igen, igazad van, én is tudok egy ilyen nőt aki egy barátomat így tett apukává. Mérges voltam akkor nagyon mert kiderült hogy nem is szedte a gyógyszert , nyilván direkt. A pali amúgy imádja a kislányát, bár a feleségétől most már válik 5 év után. De igazából a kislány meg a család tette emberré, mert amúgy csak tengett-lengett, ma már így látom.

De személy szerint azt vallom hogy 2 ember döntsön arról a megfelelő családi, anyagi háttérrel hogy mikor vállalnak gyereket. Persze be is csúszhat de ha szeretik egymást, és nincs betegség akkor is fel kell vállalni. Nekem még nincs gyerekem 30 -as nő létemre mert nem klappolnak úgy a dolgok (nem anyagi)ahogy az egy boldog családban kellene, így nem vállalom be, bár már szóba került és nem én hoztam fel :)

2011. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!