Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy gyógyszervált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy gyógyszerváltás miatt teherbe essek?

Figyelt kérdés

A párom több, mint egy hónapja élvezett belém utoljára. Nem sokkal később megjött, majd a doki másik gyógyszert írt fel (Sensonetteről Jangee-t) - így öt napos lett a szünet. Bár azt mondta, első naptól véd, a barátom mégsem ment el bennem, biztos, ami biztos. Most a szünet 4. napjánál tartok, eddig mindig megjött a harmadikon, de most nem. Továbbá rendszeres volt az elmúlt héten az emlőfájdalom, hányinger, szagokra való érzékenység ( imádom a párom parfümjét, de most az is hányingert okozott )

Holnap veszek tesztet, ha addig nem jön meg, de ez csak a gyógyszerváltás miatt van, vagy terhes vagyok?


2011. jan. 3. 18:03
 1/2 mimosa válasza:
100%
Maga a tény, hogy a gyógyszerváltás alatt teherbe eshetsz az igaz. Bár a szituációt nem értem teljesen, a lényeg, hogy az új gyógyszer miatt is késhet. valószinűleg a tüneteid is attól vannak, mert az a terhességtől még korán lenne. Várj még pár napot, vegyél egy tesztet, hogy megnyugodjatok, aztán ha továbbra sem jön meg, vagy folytatódnak a tünetek, nyomás a dokihoz!
2011. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barbucc ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha a 7 napos szünet után folytatólagosan elkezded szedni a másik tablettát függetlenül attól, hogy ugyan az-e vagy sem ugyan úgy védelmet nyújt. A tüneteid nem feltétlen a terhesség jelei, lehet az is, hogy ezt a gyógyszert nem neked találták ki.
2011. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!