Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt barnázásom a múlt hónapba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barnázásom a múlt hónapba, de a doki azt mondta így is védett a gyógyszer. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Cypromixet szedtem,és gyengének bizonyult most váltottam diane35re.a barnázás után rendesen meg is jött,de most mégis olyan nagynak érzem a hasam

jobban feszül mint szokott,és az alhasam is nagyon fáj,de ezt az új gyógyszer mellékhatásának gondolom.valószínüleg most van egy kis hüvelygombám is(nem tudom ez mennyire jár közre)de nem durva csak viszketés,semmi különösebb folyás.mi a véleményetek mi történik velem?


2009. jan. 27. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát sz.tem az itt válaszoló 99,9%-a nem tud okosabbat mondani mint a doktor...

Valószínű a fájásod a gyógyszerváltástól van

2009. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!Én ugyanígy voltam, nekem is aztmondta hoyg véd így is!

De azon gondolkozz el, hogy nem hánytál e vagy nem volt e hasmenésed, ha nem akkor egyszerűen csak kevés volt.

Te hogy kezdted a következőt? És mit mondott hat rögtön vagy várj valamennyit?

Én attól tartok hogy esetleg kevesbb lesz vagy nem is jön meg!

Ja

és nekem is fájt a hasam, szúrkált a petefészkemnél, sőt a mellem is fájdogált. Én az előző tablettám meliane utáni szünet végén a 8. napon kezdtem szedni az újat,(yadine) és aztmondta hogy rögtön védve vagyok!

Kérlek válszolj, hogy te hogy kezdted az újat szedni és majd mikor megjön volt e változás??

Köszi!

Szia!

2009. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia

Én is a 8.napon kezdtem,nekem is azt mondta a doki,hogy rögtön véd,de mivel látszott rajtam azt mondta ,hogy á maximum akkor is egy hetet!de mi azóta nem is csináltuk,csakis gumival,mert megtámadott valami makacs gomba,na mindegy ez már más téma és nagyon bonyolult:) és annyira hiányzik már az az igazi szex:(:(

2009. jan. 28. 18:47
 4/6 anonim válasza:

Mi van az egy héttel? A második válaszoló vagyok, mi is védekeztünk. Ma kellene megjönnie, de félek mi lesz mert fura hogy nem nagyon fáj semmi sem, csaka fejem!

Meg talán picikét a mellem.

Neked milyen volt a mensi az új gyógyszerrel?

2009. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egy hetet kelet várni,nekem még nem jött meg de valószínüleg kevesebb lesz!ma volta ujra dokinal mert gombás vagyok,felírt egy halom gyógyszer:S
2009. jan. 29. 19:35
 6/6 anonim válasza:
Nekem tegnap megjött végre, végülis időben is és képpzeld még több is, ugynais nekem írtó kevés volt a melianeval:S!Ezért is féltem mert csak barna valami volt nem pedig vér. De most vérzemakkor gondolom nem vagyok terhes. Bár visszatértek a görcsök, ebben gyengébb az új tabi de lehet csak most az első hónapban.Furcsa de most örülök a görcsöknek mert így tudom hogy tényleg mensi:)!
2009. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!