Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gracialt szedők! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gracialt szedők! Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok akár az első 3 hónap alatt, akár azt követően?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi különösebb mellékhatás nem volt, a libidóm egy ideig leesett nullára, de nem hagytam abba emiatt! Azóta visszjött! 5 éve szedem!
2009. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!1 éve szedem és semmi változást nem vettem észre,előtte fél évik belarát szedtem,attól elég pattanásos lettem,végül nem szokta meg a szervezetem.Graciallal semmi gondom nem volt,nálam is inkább a libidó esett le,de nem vészes,elhanyagolható.
2009. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia 1 éve szedem....talán egy kicsit híztam tőle bár ez nem biztos hogy attól van...nem tudom...nekem nagyon bevált ...
2009. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elején se tapasztaltatok semmi furit? Nekem most fog letelni pár napon belül a 3. hónap, de ilyen tüneteim vannak:

fejfájás, mellfeszülés, több mint másfél héttel mensi előtt alhasi fájdalom, hasmenés ( ami miatt aggodom is hogy nem szivodik fel rendesen a gyogyszer) kis mértékü libidócsökkenés, valamint azóta sokkal nehezebben van orgazmusom, és egyre gyakoribb hogy csak csikló, korábban meg mindig ment a hüvelyi is elég könnyen. Bőröm se lett szebb, sőt, fgöleg az elején még talán rosszabb is...

Hát...lehetséges hogy váltanom kellene???

2009. jan. 26. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hasmenés az nekem is van de én úgy általában is hasmenős vagyok de emiatt nem aggódom mert általában csak reggel...(mondjuk nekem gyakran az idegesség is produkálja ezt a tünetet)...hát...szeritem menj el nődokihoz és beszélj vele...lehet h idővel elmúlnak ezek a tünetek...
2009. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%
Szia!Én is szedtem és egy hónap után fájt a fejem, szédültem.Mondtam az orvosomnak hogy írjon másikat ez nem jó.Erre ő azt mondta hogy ezek a tünetek idővel elmúlnak.El a frászt 3 hónapig szedtem összesen ugyanis ráment a bal fülemre és nem hallottam, ráadásul a látásom is rosszabb lett.Azonnal abbahagytam.Szerintem ha neked is ilyen furcsa tüneteid vannak írass másikat mert szerintem csak rosszabb lesz.
2009. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!