Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy buliban gáz óvszert kérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban gáz óvszert kérni valakitől?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy buliban gáz AIDS-et összeszedni? És mi a véleményed a nem kívánt terhességről? Asszem mindkettő cikibb mint ha óvszert lejmolsz. De természetesen az a legjobb, ha már felkészülten érkezel a partyra.
2010. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megszakítással "védekezni" és teherbe esni sokkal gázabb, az biztos.

De mondjuk én nem szívesen kérnék óvszert:D

Inkább vigyél, ha szexelni akarsz.

2010. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tőlem már kértek, azt mondtam mivel elég nagy ribanc volt, hogy max együtt elhasználhatunk 1et :)
2010. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ha olyantól kérsz akit ismersz éa nem pletykálja szét.Amúgy párszáz ft-ért vehetsz te is manapság minden boltban.Akkor meg mért kérnél...legyen nállad mindig!
2010. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem kérni sohasem szégyen legalább kér az ember!szerintem nem óvszert kérni gáz hanem egy buliban össze feküdni valakivel!lehet csak én vagyko igy vele,de egy buli nem a leg "romantikusabb" hely a felesleges energia levezetésére!Bár ízlések és pofonok!
2010. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a cikibb, ha nem kívánt terhesség vagy nemi betegség lesz a vége:) Én biztos,hogy nem röhögnék ki senki egy ilyen miatt.
2010. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!