Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig használhatom a gumit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig használhatom a gumit?

Figyelt kérdés
Na az itt a lényeg ha például felveszel egy gumit és elélvezel benne akkor azt a gumit le kell venni? És ujjat kell felvenni vagy nem ??
2010. dec. 25. 23:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

"okoskotsz"

:DDDDDDDDDDD

2010. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Bocs de durván fél hónappal lehetsz idősebb!!

Jah és attól hogy elmész a Corvin-tetőre és hagyod hogy megd....n fű fa virág attól nem vagy okosabb!! És am meg nem akartam szemét mezőgazdász lenni de sajna így sikerült bocs!!

Tényleg ezer bocs

2010. dec. 26. 00:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam levenni ha pisilek vagy dugok.
2010. dec. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
csak úgy elmondom neked hogy 7 hónapja komoly kapcsolatom van (: és nem érdekel egy ilyen hogyos degenerált kommentárja :) a másik meg az hogy nem attól lesz okos az ember ha szétbas-zatja magát :) de ebből megint megmutatkozott az inteligencia szinted (: na csóók
2010. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

azvagyok aki a "tudatos" választ írta.

Hát figyelj, téged nem zavarna a tudad, hogy a saját spermádat tolod... meg kiszakadhat a gumi is akár a 2. élvezésnél... Figylej, csréld minden menet utána, jó?;)

2010. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

huh, nyelvtani hibák a köbön... Epic Fail x"D

bocs korán van még nekem.

2010. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!