Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6hónapja szedek gyógyszit.Amik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6hónapja szedek gyógyszit.Amikor megjött, tudom hogy akkor is véd, de hasmenésem volt és ez mennyire gyengíti a hatást?Most így hat a fogigátlóm?

Figyelt kérdés
Remélem nem nagyon:s Kicsit megijedtem ilyen még nem volt és nemrégiben gyógyszert is szedtem Zinatot:s Így most nagyon elveszette a hatását?és a zinat mennyire hat rá?Jah és bocs a sok kérdésért
2009. jan. 22. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha most jött meg akkor elkezded szedni az új levelet nem? ha beveszed az első szemet szerintem attól már véd. Az antibiotikum. "Fontos, hogy tájékoztassa kezelőorvosát, milyen más gyógyszereket szed, beleértve a vény nélkül vásárolt készítményeket is."

Ha most hagytad abba akkor kb 1 nap és kiürül belőled amíg el nem kezded szedni az új levél fogamzásgátlót védekezz. :)

2009. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!