Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6hónapja szedek gyógyszit.Amik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6hónapja szedek gyógyszit.Amikor megjött, tudom hogy akkor is véd, de hasmenésem volt és ez mennyire gyengíti a hatást?Most így hat a fogigátlóm?

Figyelt kérdés
Remélem nem nagyon:s Kicsit megijedtem ilyen még nem volt és nemrégiben gyógyszert is szedtem Zinatot:s Így most nagyon elveszette a hatását?és a zinat mennyire hat rá?Jah és bocs a sok kérdésért
2009. jan. 22. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszermentes napon van hasmenésed, sztem az nem befolyásolja. Enyhe hasmenés nem probléma. Csak ha erős és 2-3 órán belül jelentkezik.

Amennyiben a Zinnat antibiotikum, akkor esélyes a terhesség. Nekem barátnőm antibiotikum miatt lett terhes mert nem figyelt rá, hogy gyengíti a fog.gátló hatását.

2009. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem...nekem megjött a havim, csak hasmenésem volt egyszer...
2009. jan. 22. 19:03
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért voltam kiváncsi hogy emiatt gyengül e a hatása...A Zinat tudom hogy antibiotikum, de azt hallottam ha nem egyzerre veszik be a fogitabival akkor nem veszélyes...ez mennyire igaz?
2009. jan. 22. 19:04
 4/11 A kérdező kommentje:
Jah és még vmi:$....ha gyengiti a hatását mennyi idő mulva lehet ujra gumi nélkül csinélni....sorry a sok kérdésért...csak igy még nem jártam
2009. jan. 22. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóval azóta már megjött 1x? Azt ugye tudod, hogy egyes esetekben a nők akkor is menstruálnak egy darabig, ha terhesek?

Amúgy a Zinnat betegtájékoztatója nem írta, hogy antibiotikum lenne, csak azt, hogy fertőzések kezelésére szolgál. Ha ez így van, akkor nem hiszem, hogy aggódnod kéne.

2009. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem is tudom...A napokban olvastam az egyik fog.gátló betegtájékoztatóját, az 4 hetet írt kieg. védekezésre. Bizonyára jó erős antibiotikus esetén.

Amúgy meg attól függ, melyiket szeded. Mindkét gyógyszer papírját böngészd át. Ha nincs benne a válasz, hívd a dokidat.

2009. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az jó, ha nem egyszerre veszed be, de én ennek ellenére is használnék gumit, míg szedem az antibiotikumot és utána is 1-2 hétig.
2009. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jó...ugyis tudom h gumit azt kell használni...a zinatra tényleg nincs ráírva amugy...a menstruációm most jött meg..nem hiszem hogy terhes lennék..annak elég kicsi az esélye szerintem
2009. jan. 22. 19:19
 9/11 A kérdező kommentje:
az antibiotikumot azt meg tegnap hagytam abba...és a mensim kedden jött meg...terhes nem vok az tuti...vagyis remélem most már csak
2009. jan. 22. 19:21
 10/11 A kérdező kommentje:
jah és 6napig szettem a Zinatot
2009. jan. 22. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!