Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Merhetek így fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merhetek így fogamzásgátlót váltani?

Figyelt kérdés
Következő lenne a helyzet. Voltam nődokinál fogamzásgátlót feliratni. Vizsgálat az annyi volt, hogy csinált egy citológiát meg egy ultrahangot, semmi mást. Kb hasraütésszerüen felírta xy gyógyszert. El is kezdtem szedni, de egyre több mellékhatás jön elő. Mivel albiban lakom, másik városban is mint ahol a dokim van, így nem nagyon lenne időm hazaruccanni feliratni ujat. XY tablettáról hallottam nagyon jkat és h annak van a legkevesebb mellékhatása. Szerintetek nagyon kockázatos lenne dokival való konzultáció nélkül átváltani másik gyogyszerre? hisz végülis ő se csinált se vérvizsgálatot, se hormonvizsgálatot, semmi olyasmit ami alapján 100% kijelenthetné h nekem tényleg az a frankó amit felírt és nem egy másik...
2009. jan. 22. 14:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Válts orvost, és csináltass vérvizsgálatot!
2009. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyreszt, eleve a masik tabi felirasahoz orvoshoz kell menned, mivel egyebkent honnan szereznel receptet. Masresz barmelyik tablettara valtasz, uugy elojohetnek mellekhatasok ha nem vizsgaltak meg rendesen es nem megfelelot kaptal. Az hogy valakinek jo az egyik, nem jelenti azt, hogy masik embernek is jo lesz ugyanaz. Az elejen sok mindenkinek kijonnek mellekhatasok, de azok az elso 3 ho utan elmulhatnak. Ha mindenkepp valtani szeretnel, akkor csaki orvosi konzultacioval es megfelelo vizsgalatok mellett.
2009. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Tabit csak doki írhat fel,

Kettő: ha valami mellékhatásod van, akkor szólni kell róla, és rákérdezni, nem lehetne e azt szedned...

Három: elmész egy magánrendelőbe, ahol vagy, és szépen kiírnak laborra stbstbstb...

2009. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!