Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a 72 oras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a 72 oras tabirol? Es tenyleg csak akkor kell mikor a fiu elment?

Figyelt kérdés
ezt ugy ertettem hogy nem biztos abban hogy elment a csajba azaz kicsi az eselye h maradt a csajba,de a csaj beveszi a tabit,nem lesz tole semmi baja?azok irjanak akik mar hasznaltak a tabit
2010. dec. 12. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

nem használtam mivel pasi vagyok :P


de : a 72 órás tabi lényege hogy a normáli anti bébi vel szembe ami megemeli az ösztrogén szinted elhitetve ezzel a testeddel h már terhes vagy így nem eshetsz teherbe "újra" [már ha jól tudom :P lehet épp bambultam mikor mondták és felénél be aludtam XD ha így van pont jól jönne az okítás XD] a 72 órás 1 lórugásnyit nyom beléd :P


különösebb bajod nem lehet tőle már ha az elméletem igaz :P de nem ajánlott kapkodni mnit a ticc taccot :P

2010. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszi:P
2010. dec. 12. 20:39
 3/9 anonim válasza:
én elég sokat olvastam erről és annyira jutottam hogy szerintem nem lesz tőle baja... max egy kicsit rosszul lesz, de az jobb mint a gyerek...vagy abortusz amivel ez a b*szott kormány mostanában variál
2010. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 12. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:

A 72 órás lényege,hogy leválasztja a méh nyálkahártyáját,így ha történ megtermékenyítés,akkor nem tud beágyazódni.Nem teljes a védelem,mivel,ha nem válik le teljesen a nyálkahártya,akkor megeshet,hogy van hova beágyazódni,ezért nem 100%-os,csak 86.

A bevétele után pár napra vérezni fogsz,pont az eddig leírtak miatt.Ezután a tényleges menstruáció késhet pár napot,de maximum egy hét késés után orvoshoz kell fordulni.Minden esetben nem árt terhességi tesztet csinálni.

Az eseményutáni tablettának vannak mellékhatásai és ez mindenkinél máshogy jön ki. Lehet pl.hányinger,hányás,szédülés és hónapokig vérzés zavar.

2010. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon koszi utolso,ezt nem tudtam h igy megy.
2010. dec. 12. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a feleségem egyszer bevette, és teljesen fejreállt tőle a ciklusa. Inkább számold ki hogy hol tart a ciklus, ha túl vagytok a felén akkor vsz fölös az egész, ha nem akkor döntsd el te: végülis egy ciklus zavart könnyebben átvészel az ember, mint egy nem kívánt terhességet.
2010. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Durva dolog és nagyon sok mellékhatása lehet, ahogy írták is.

De nem olyan rossz, mint egy nem kívánt terhesség.

A terhességhez nem kötelező, hogy a fiú elmenjen. Egy csepp is elég, ha olyanok a körülmények.

2010. dec. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
55%
Szia. Nekem sajnos 1x szükségem volt rá. De rám nem volt rossz hatással. Nem volt hányingerem , a ciklusom is rendben jött meg, de elkerültem 18 évesen egy terhességet. Szerintem ez a fontos!
2010. dec. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!