Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi sperma kell a teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi sperma kell a teherbe eséshez?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy levegőn pár másodperc alatt megsemmisül. Azért gondolkodom ezen, mert pár napja lefeküdtem a barátnőmmel és óvszerrel védekeztünk. Attól félek, hogy ahogy felraktam a gumit, valamennyi sperma rákerülhetett a gumi külső részére. Fordítva keztme felhúzni az óvszert és külső részére valamennyi sperma kerülhetett. úgy tudom, hogy a hüvely savas kémhatása megöli a spermákat, ha azok a kilövelléskor nem jutnak elég mélyre.
2010. dec. 12. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 LITER
2010. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1 db
2010. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy elég!
2010. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és mennyi az esélye hogy ze bekövetkezett?..:S
2010. dec. 12. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
2010. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de gondolom azis csökkenti az esélyeket hogy elötte mikor mentem el utoljára..mert aznap 10óráva elötte elmentem ...nics anyni élő spermium stb..
2010. dec. 12. 17:10
 7/12 anonim válasza:
Egy spermium is elég a megtermékenyítéshez de több kell ahhoz hogy beis következzen, hiszen azt az egy darabot a többi segíti.
2010. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben egy nem elég hozzá.

Szerintem ezen felesleges paráznotok. Ha esetleg késik a menzesze, csináljon tesztet, de nem sok esélyt látok rá, hogy ebből baba lesz.

2010. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem fordítjuk meg az óvszert, ha véletlenül rosszul helyezted fel!!!!!!!!!!!!!!!!

És pontosan az miatt, amit most leírtál...

Legközelebb fújd meg, és ha a gumi vége egy kis baba cumisüveg tetejét formál, akkor jó (suliban mutatták, amúgy ha jobban megnézed, látni fogod, hogy merre lehet majd legörgetni, fél percetek csak van!)

Sajnos van esélye, és nem fogok %-okat írni, mert nem lehet pontosan tudni...

Már csak reménykedni tudsz, hogy nem estél teherbe...ha még benne vagy a 72-órába, irány a gyógyszertár, és esemény utáni tabletta...

Legközelebb vigyázzatok jobban!

2010. dec. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

bocs, utóbbi voltam, ezt most a barátnődnek írtam :P

(nézd el, fáradt vagyok :P)

2010. dec. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!