Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyenek a vélemények a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a vélemények a Diane35 fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is azt írták fel, híztam is tQle 30 kgt. asszem ez mindent elmond.
2009. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Káros, korszerűtlen gyógyszer, nincs fogamzásgátlóként bejegyezve, súlyosan pattanásos bőrre írják fel.

a fogamzásgátlás az csak a mellékhatása.

sok ismerősöm mérgezte magát ezzel, az egyik ördögi körbe került: abbahagyta a Dianét, aztán a korábbinál is súlyosabb pattanásai jöttek ki. nem használt neki semmi, nem bírta elviselni a pattanásokat, így újrakezdte... sokaknál drasztikus hízás indul meg ha abbahagyják, meg hajhullás.

normális nőgyógyász kimondottan fogamzásgátlási célra nem ír fel ilyet. ja, és csak 6 hónapig lehet szedni (ebből is látszik, hogy eredetileg nem is fog.gátló, hiszen ilyen igazi fog.gátlónál nincs, hogy fél évig lehet csak szedni), akkor is szigorú orvosi ellenőrzés ellen, mert ha ennyi nem lenne elég, a májat is kikészíti.

2009. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan sokaknak nem jött be, de én nem tudok rosszat mondani a Diane-ról. Öt évig szedtem, nem maradtam terhs és elmúltak a pattanásaim. Összesen vagy 5 kg-t híztam, azt is a vége felé, és szerintem azért, mert ülőmunkára váltottam. Nem éreztem negatív hatását, nem véreztem tőle.
2009. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én több mint 2 évig szedtem.Sokaknak rossz a véleménye róla,hogy túl erős hormontartalmú,de nekem nagyon bejött.Én csupa jót tudok róla mondani csak,egyáltalán nem híztam,a melleim nőttek picit,és nagyon jól rendben tartotta a ciklusomat,megrövidítette a mensimet.váltottam Sensonette-re ami egy gyengébb hormontartalmú tabletta,de én aztmondom hogy bár ne tettem volna,sokkal jobb volt a Diane
2010. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!