Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszerek vannak? És milyen árban vannak?

Figyelt kérdés
Az mennyiben igaz, hogy a fogamzásgátló tabletta hormonzavarokat okoz, ha a szedését abbahagyják?Vagy már a szedése alatt is? Olyasmire gondolok mint pl a szőrnövekedés olyan helyen ahol eddig nem volt.
2009. jan. 18. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló havi 2000 ft kb, és a mostani gyógyszerek már nem okoznak hormonzavart.. max csökkentik a libidót (neten olvastam) Mi óvszert használunk. Egyrészt ha 12 db-osat veszünk, az 1000 ft körül van, és az egy hónapra elég. És nem aggódok, ha elfelejtek bevenni 1 tablettát.
2009. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a fogamzásgátló má akkor hormonzavart okozott,amikor elkezdtem.Sajnos ezt sokan csak kezdeti tüneteknek fogják fel, na de ezt hagyjuk!Szóval a tabit abbahagytam, a gumit utálom, így pharmatex hüvelykúpot használok megszakítással!Azt hiszem 2300 Ft körül van 10 darab!
2009. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a pharmatex hüvelykúpot milyen időközönként kell használni?

köszi az eddigi válaszokat!

2009. jan. 19. 00:25
 4/7 anonim ***** válasza:
amikor szexelni akarsz, akkor kell a Pharmatex-et hasznalni. A fogamzasgatlokrol rengeteg kerdes szuletett, legy szives, a keresobe ird be, ezen kivul az interneten is szeles koru tajekoztatot kapsz. Mindenkire maskent hat, mar nagyon korszeruek vannak, de vizsgalatok alapjan el kell donteni, te szedheted e. Tovabbi info az orvosodnal.
2009. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem javaslom neked a fog. gátlót. VAgy óvszert, vagy nuvaring hüvelygyűrűt. A pharmatexes dolgok nekem nagyon macerásak, felrakni utána kifolyik áhh nem, utálom.
2009. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló tabletta mindenkire másképp hat, ezt nem lehet megmondani, hogy ha szeded és utána abbahagyod, hogy lesz-e hormonzavarod! Ugyanúgy a guminál sem tudhatod előre, hogy mikor szakad ki (mert ugye van ami alapból selejtes!)! A Pharmatex-es maceráról már nem is beszélve, nem valami biztonságos!

Én a tablettát választottam inkább, mert ennek a legkevesebb a hibaszázaléka, és ennek a legegyszerűbb a használata! A szőrösödésről pedig annyit, hogy a régebbi, magas hormontartalmúaktól (pl.Tri-Regol) volt olyan, hogy erősebben nőtt a szőr pl. karodon! De manapság már jóval alacsonyabb hormontartalmú tabletták vannak, és nem fog szőrösödni, meg hízni tőlük!

2009. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Én pharmatex termékeket használok teljesen hormonmentes, mellékhatás mentes. Vény nélkül kapható a gyógyszertárakban. 1 doboz kb. 2500 Ft.
2010. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!