Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzasgatlo modszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzasgatlo modszert javasoltok?

Figyelt kérdés

20 vagyok, stabil parkapcsolatom van, midketten szuzek voltunk es azota is csak egymassal szeretkeztunk.

az ovszerrel folyton bajlodni kell. fogamzasgatlot nem szedhetek mert rendszertelen a menstruaciom(5-7hetenkent jon), tavaly szedtem fel evig es mutet lett a vege mell-fibroadenoma miatt. biztos modszer kene mert gyereket csak egyetem utan szeretnek es ilyen ciklussal kesore vennem eszre ha terhes lennek.


2009. jan. 18. 15:14
 1/9 aTeE ***** válasza:
Injekció
2009. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig nekem is csak a fogamzásgátló jut eszembe....van rengeteg féle-fajta...nem hiszem el, hogy a nődokid nem tud egy olyat ajánlani, ami jó lenne neked is... amit én szedek, az pl a legkisebb hormontartalmú, a lindynette 20... és mondjuk beállítaná a mensesed is, nekem sem vol előtte rendszeres... más tényleg nem jut eszembe, ezek a kúpok,krémek nagyon lagymatagok, akkor már inkább óvszer....van még apesszárium, de az ugyanaz mit az óvszer, csak nőknek és ugyanannyit kell vele bajlódni
2009. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pharmatex kúpot használok,és megszakítással nagyon jól működik!
2009. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz csatlakoznék: pharmatex valamelyik terméke + megszakítás, az elég biztonságos, persze csak ha betartjátok a használati útmutatót.
2009. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen értelek, hogy miért akadály a rendszertelen ciklus. Sokan csak azért íratják fel, hogy beállítsa a ciklust. SZóval nyugodtan lehet szedni. Neked az a csomó a melledben mellékhatás volt. Viszont létezik 1000 féle fog.gátló, vmelyik biztosan jó. Keress fel egy jó dokit, aki tudja, mit csinál.

[link]

2009. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

fogamzasgatlot azert nem szeretnek mert felek h megint tobb gondot okoz mint hasznot. amikor szedtem, rendbehozta a ciklusom, de miutan abbahagytam megint ugyanolyan volt mint regebb.

az inekciok nem hormontartalmuak?

szerintem nem jo 5let hormonokkal bombazni 1 amugysem tokeletes hormonhaztartast.....


koszonom a valaszokat!

2009. jan. 18. 17:07
 7/9 A kérdező kommentje:
ja es a rendszertelen ciklus nem kizarolagosan hormonalis problemabol fakad, hanem a petefeszkek sem tokeletesek, szoval nincs ra nagy esely h valaha is rendszeres ciklusom legyen. ebbe mar beletorodtem ugyh ez nem gond.
2009. jan. 18. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Természetesen mind az injekció, mind a hüvelygyűrű, mind pedig a tabletta hormontartalmú!


[link]

2009. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pesszárium + zselé.

Kicsit macerás, és a tablettánál kicsit kevésbé biztonságos - de nem hormonos.

2009. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!