Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát szeretnék.2....

Párommal babát szeretnék.2. hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, még emiatt várni szeretnénk. Viszont pajzsmirigy alulműködésem is van. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát egy olyan 2hónap múlva,mert úgy tudom,hogy 3hónap mindenképp kell a gyógyszer kiürüléséig. Mit gondoltok lehetséges 2hónap múlva a teherbeesés így,hogy pajzsmirigyes is vagyok? Vagy mit kellene tennem?
2009. júl. 7. 11:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Yasminellet szedtem 14hónapig.
2009. júl. 7. 11:13
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges a teherbeesés,de fontos,hogy mennyi a tsh szinted!Babavárás szempontjából kb 2 alá kell menni mert okozhat vetélést ha magasabb!Én spec. így jártam mire kiderült mi lehetett a baj!Most endokrinológushoz megyek hogy helyrerakják és utána próbálkozunk!

Javaslom,hogy előtte nézesd meg és kérj ki egy orvos tanácsát is!Van aki gyógyszert is szed a terhesség végéig!

Minden jót!

2009. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ÉN Yadniét szedtem és az orvosom azt mondta, hogy csak akkor várjunk 1 hónapot, ha nem akarunk ikreket. Mert ilyenkor több petesejt érik és erre nagyobb az esély. Egyébként nem kell várni.Én elhiszem neki.
2009. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11.22-es válaszolótól kérdezném,hogy a yadine útán,amikor abbahagytad,volt,hogy kimaradt a mensid??Nem borult fel a hormonháztartásod??
2009. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
A 3 hónap kevés a 6 hónap a normális,legyen rendes ciklusod,vérzésed,álljon be,kezelni fogják az alulműködést is.Legyél türelemmel.
2009. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nem kell várni gyógyszer abbahagyása után. Nekem a doki, mondta, hogy hülyeség volt várnom. Hamarabb teherbe estem volna, ha nem várok. Olyankor sokkal könnyebb.
2009. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A gyógyszer mellékhatás okozhat vetélést is,ezt is embere válogatja,nekem sokat kellett várni mire kiürült és jó lett a vérképem.
2009. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11:22-es vagyok. Most még szedem a yadniét, mert fáj a mellem, van benne egy kicsi csomó. 22-re kaptam időpontot az emlőuhán és addig szedem még. Nem vagyok pesszimista, de ha ez valami rossz dolog és közben jön a baba is,akkor nem akarok kockáztatni. Bár sokan mondják, hogy ez csak egy megnagyobbodott zsírmirigy, de jobb félni, mint megíjedni.
2009. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy válaszoltál 11.22-es:)Remélem minden rendben lesz veled/is/!Jó egészséget!!!!!
2009. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11:22 es vagyok. Azt kifelejtettem, hogy állkapocsizületi gyulladás miatt gyulladásgátlót szedek. Ez is rossz.
2009. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!