Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát szeretnék.2....

Párommal babát szeretnék.2. hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, még emiatt várni szeretnénk. Viszont pajzsmirigy alulműködésem is van. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát egy olyan 2hónap múlva,mert úgy tudom,hogy 3hónap mindenképp kell a gyógyszer kiürüléséig. Mit gondoltok lehetséges 2hónap múlva a teherbeesés így,hogy pajzsmirigyes is vagyok? Vagy mit kellene tennem?
2009. júl. 7. 11:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Köszi, én is remélem.
2009. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagyon elavult nézet, hogy várni kell a fog.g abbahygyása után! nem kell! nekünk a 3. ciklusban sikerült.

és aki a gyógyszer stedése mellett lett terhes??? mindnek egészséges babája született. nem kell várni!

2009. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Elvetéltem emiatt,sajnos tapasztalatból írtam,mert a gyógyszer erős volt a szervezetemnek.
2009. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigyemre 3éve legalább Euthyroxot szedek,most lesz gyógyszer adag csökkentésem,d eddig is cs felet szedtem.A doktornő azt mopndta,h idejében fel lett fedezve a betegség így be is állt a szintem.
2009. júl. 7. 13:08
 15/20 A kérdező kommentje:
Kb 3éve szedek Euthyroxot,ami beállította a szintjeimet. Idejében fel lett fedezve,így semmi problémám nem volt:nem híztam,tartom a súlyom. A gyógyszeradogomat most akarja csökkenteni az orvosom,pedig eddig is cs felet szedtem.Hát remélem a legjobbakat.
2009. júl. 7. 13:10
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is Yasminell-t szedtem 3 évig,májusban abbahagytam,akkor megjött a megvonásos, aztán 37 napra a következő,most meg nem tudom,hogy mikor jön,vagy egyátalán jön-e,mi sem védekezünk máshogy, remélem minden rendben lesz! A legjobbakat neked is és remélem hamarosan bekopogtat hozzátok a gólya :-)
2009. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A mensim a gyógyszer abbahagyása óta 2szer is rendesen megjött percre pontosan. A gyógyszer előtt sem volt ilyen problémám. Remélem neked is beáll nomálisan és a baba is becsúszik:D
2009. júl. 8. 09:35
 18/20 anonim ***** válasza:
ha kordába van tartva a pajzsmirigyed baj nem lehet
2009. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amint nem szeded a gyógyszert, nincs benned plusz hormon. Ez nem D vitamin, hogy elraktározódjon a szöveteidben. Nincs minek kiürülnie, ez valami téveszme. Elég pár nap vagy egy hét, és teljesen "tiszta" a szervezeted.


Amihez idő kell: hogy a szervezeted visszaálljon a régi kerékvágásba. lehet, hogy a peteérésed be sem indul azonnal, csak pár hónap múlva. Az első egy-két ciklusban lehet, hogy nem épül fel teljesen a méhnyálkahártya, és nehezebben ágyazódik be a babó.


Ha a pajzsmirigyedet kezelik, akkor nem lesz baj.

2009. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
nem kell várni a gyógyszer abbahagyása után, rögtön lehet "dolgozni" a babán! ez egy nagyon-nagyon régi téveszme! amint abbahagyod, már nincs a szervezetedben hormon. hülyeség 3-6 hónapot várni! ekkora baromságot! nem a 60-as években vagyunk!
2009. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!