Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legkissebb óvszer?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legkissebb óvszer? Márkára, névre gondolok:

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindig normálisan válaszolok. Nah most nem!

A kisebb az bizony egy s-sel írandó!


Ebből, és a kérdésből máris arra következtetnék, hogy neked még bizony nincs szükséged ilyesmire...

2010. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
húzz vízibombát a farkadra!!az a legkisebb!!
2010. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mind ugyanakkora. Nincs kicsi, extranagy talán van, de azt is csak hallottam, nem láttam. Sajnos nem lesz más választásod, de le kell vágnod egy gumikesztyű kisujját.
2010. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Láttál már óvszert ? Akkor az alakjával is tisztában vagy kibontás után. Ahogy ráhúzod a hímvesszőre marad a végén még fel nem használt rész ami az átlagos és az átlagon aluli méretnek is megfelel. Amúgy van extra nagy is :)
2010. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!