Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Észrevettetek már ingerlékenys...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettetek már ingerlékenységet a Belara szedése alatt?

Figyelt kérdés

Az előző ciklusom elején kezdtem el szedni ezt a fogamzásgátlót (tehát még csak "ismerkedünk") és azt veszem észre, hogy türelmetlenebb vagyok a körülöttem élőkkel (megsértődöm, felemelem a hangom) és ez már nagyon zavar.

A betegtájékoztatóban olvastam ilyen mellékhatásról, de kíváncsi lennék, hogy közületek is tapasztalta-e ezt már valaki.

Ha igen, akkor meddig, elmúlik-e majd egyáltalán. Esetleg váltanom kellene? Csupán nem szeretném, hogy kárba vesszen az a 3. levél...


22/L


2010. nov. 29. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiválthatta simán a gyógyszer. Minden tabira rá van írva ez mellékhatásként, szóval lehet hogy a váltás sem segít. Nekem is irtó nagy hangulatingadozásaim voltak, tényleg olyan lettem mint egy házisárkány a gyógyszer miatt. Nem is szedem egy ideje.
2010. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem az első 2 levél alatt jelentkezett ilyen... sárkányság :D meg pecsételő vérzés. Szexet se kívántam annyira! Nem ijesztgetlek de kb egyáltalán ... :\

Mostmár köszi minden okéé ;) 6. levél végénél vagyok 7.et kezdem majd

2010. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindkét választ köszönöm:)


A második hozzászólónak külön köszönöm, így legalább bíztathat ez a tudat.

2010. nov. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!