Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek hogyha kimarad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek hogyha kimaradt a menstruációm és ez idő alatt voltam együtt a párommal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy utoljára okt.18-án jött meg a menstruációm és 22-én múlt el és azóta nem jött meg és ugyebár nov. 29-ét írunk.., de időközben fel is voltam fázva.(A felfázás kb 5 napig tartott.) Tegnap együtt voltam a párommal és megszakítással szeretkeztünk. Teherbe eshetek így hogyha kimaradt a menstruációm?

Jah és még zárójelesen hogy még nem mentem el orvoshoz, viszont a menstruáció kimaradás betudható a felfázásnak is.. vagy nem? nov. 3. hetében csináltam 2 db tesztet és negatív lett szval lehet hogy felfázás? MINDENESETRE A FŐ KÉRDÉS A JELENLEGI HELYZETEM!


2010. nov. 29. 18:43
 1/7 nielindi ***** válasza:
52%
azért lehetsz terhes mert nem védekeztek. ha van menstruációd, ha nincs, akkor is teherbe eshetsz.
2010. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Timi: ) ***** válasza:
24%

A felfázás mindenképpen befolyásolja a menstruációdat.

Ha vettél tesztet és nagatív akkor nincs mitől félned.

Viszont ha legközelebb nem akarsz ilyen kétes helyzetbe kerülni,akkor ha szeretkeztek védekezz és ne megszakítással.

2010. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Miért ne lehetnél?

Ha logikusan végiggondolnád, nem kérdeznél baromságot.

Vagy legalább annyi eszed lett volna, ha nem vagy vele tisztában, hogy ELŐBB kérdezel, aztán szexelsz.

Természetesen lehetsz terhes.

2010. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a teszt negatív lett, akkor nem kell félned. Ráadásul a felfázás simán befolyásolhatta a menzeszed.
2010. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvassátok már el a kérdést basszus. Nov 3. hetében csinált tesztet, és TEGNAP volt együtt a párjával. Mégis mit mutatott volna ki? Szerintetek a terhességi teszt előre látja, hogy teherbe fog esni?...
2010. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát reméljük nem fogok!!! az a baj hogy nagyon keveset tudok errőla témáról (szex) mert konzervatív családban nőttem fel és tabu téma nagyon... akor tennél fel még egy hülye kérdést.. ha nincs menstruáció akkor peteérés sem ugye? szval nem valószínű a teherbeesés? vagy ezt is rosszul tudom? Köszönöm az eddigi kommentelőknek!
2010. nov. 29. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

"az a baj hogy nagyon keveset tudok errőla témáról (szex)"

Nem az a baj, hogy keveset tudsz róla. Az a baromi nagy baj, hogy csinálod anélkül, hogy utánanéznél. Rengeteg felvilágosító könyvet, újságot lehet kapni. El lehet menni nőgyógyászhoz felvilágosítást kérni. Ki lehet nyitni a biológia könyvet, vagy szét lehet nézni az interneten.

Még akár itt is lehet kérdezni (bár a többség úgy is baromságot mond), de még a szexuális élet megkezdése ELŐTT!


"ha nincs menstruáció akkor peteérés sem ugye?"

Ez így nem igaz. Vérzés lehet peteérés nélkül is, és peteérés is lehet vérzés nélkül.

Ez nem garancia semmire.


"szval nem valószínű a teherbeesés?"

Mivel az elmaradó menstruáció miatt még csak megtippelni sem lehet a peteérés időpontját, simán teherbe eshetsz.


Máskor előbb kérdezz, és védekezz NORMÁLISAN! A megszakítás nem az. Használj óvszert, ha még fiatal vagy, ha idősebb, akkor esetleg gondolkozz el a tablettán.

Vagy menj el orvoshoz és kérd meg, hogy ajánljon vm,i normális módszert.


100 nőből egy év alatt 40 esik teherbe ezzel a módszerrel. Ebből azért le lehet szűrni a hatékonyságot.


Legyen már eszed, ha nem akarsz babát vagy abortuszt!

2010. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!