Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg sok problémát okoz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok problémát okoz a 72 órás fogamzásgátló tabletta? Miben mutatkozik meg, h felborította a hormonháztartásom?

Figyelt kérdés
Mindenki jön itt, hogy milyen kártékony a 72órás.. nekem muszáj volt bevenni és most félek, h valami baj lesz.. Tényleg sok problémát okoz? Miben mutatkozik meg, h felborította a hormonháztartásom?
2008. jan. 14. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
a menstruációd nem fog időben megjönni, esetleg a mennyiségén is változtat és idő kell ahhoz, hogy visszaálljon minden a régi kerékvágásba. Barátnőm, gyengének is érezte magát, kedvtelen volt. Én ennyit tudok segíteni, nem volt benne saját tapasztalatom!
2008. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha belezavar a hormonháztartásodba, azt abból veheted észre hogy a vérzésed megkergül. Hol 3 hétre jön meg, hol 40-45 napra. Egyszer 3 napig tart, máskor 6-7 napig. Lehet hogy egy pár hónapban ki is marad. Sajnos ez a védekezést is nehézkessé teszi majd, mert még csak saccolni sem tudod, mikor vannak a termékeny napjaid. HA nagyon megzavarodik a menszeszed, akkor érdemes visszamenni a nőgyógyászhoz a panaszoddal.
2008. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ÚGy szokták mondnai, mintha a havi fogamzásgátlót egyszerre bevennéd.

Persze, hogy nem egészséges, de ha kell, jobb mint a nem kívánt baba és az abortusz, tehát ne félj, nem tettél kárt.

Én többször is vettem be, nálam semmi tünetet nem okozott. Általában idő előtti mensit, nagyon erős mensit okoz, sokaknál hónapokra felborul a mensi. védekezz óvszerrel, figyelj oda és nem lesz baj.

Ha módodban áll a legbiztosabb, ha fogamzásgátlót szedsz.

Ne félj, nem lesz baj, max késik, máskor jön meg, más mennyiésgben és más időtartamra a mensid, nagyobb bajod nem lesz.-)

2008. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
zért kártékony mert nagyon nagy adag hormon van benne, ami ugye nem egészséges, de nyilván ha irtó káros lenne akkor nem lehetne kapni és beszedni. A lényeg hogy ne gyakran használd, csak vészhelyzet esetében, védekezzetek óvszerrel vagy szedjél rendes fogamzásgátló tablettát. Ne félj ettől nem lesz bajod csak kissebb kellemetlenségeke, nyilván jobbmint egy gyerek.
2008. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
én holnap megyek el venni.:S:( és hadd kérdezzem meg hogy ezt hogy/hányszor kell bevenni????:(
2009. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már bizti voltál...

nekem 2x kellett bevenni..azaz 2 bogyit...

Már minden ok?

Megnyugodtál?

Nekem semmi bajom nem lett tőle szal nyuuugi:)

2009. dec. 27. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!