Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyereket szeretnék a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnék a fiú tudta nélkül, de tőle. Hogyan esek teherbe, ha gumival védekezik? (nem akarom rátestálni a későbbiekben a gyereket)

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 14:37
1 2
 11/13 anonim válasza:

El?télend?, amit tervezel, min a hármótóknak szörny? élete lenne.


Akik szerint ez tipikus n?i gondolkodás, azoknak figyelmében ajánlom a következ? kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2010. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem vagy te normális... undorító, aljas gondolkodás, az előttem szólók által leírt okokból. keress valakit aki akar tőled gyereket vagy menj el spermabankba, önző r****c
2010. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Még az hagyján, hogy a srác mit érezne, de esetleg gondolj bele, hogy a gyereknek is lesznek érzései, tudni akarja, hogy ki az apja, miért nem ismeri, és nem igazán lesz jó kedve, mikor rájön, hogy mit tett az anyja. Ne haragudj, de ez tényleg szánalmas. Előbb legyen biztos anyagi háttér, egy kedves családias légkör a leendő szülők között, utána jöhet a gyerek.
2010. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!