Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hét belara szedés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hangaga kérdése:

2 hét belara szedés után lefeküdtem a pasimmal gumi nélkül. Rá 2 napra pecsételő vérzésem volt. Még majdnem egy hét múlva kellene megjönnie. Akkor ez most mi volt?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatón az van, hogy akkor jelentkezhet ez a vérzés, ha nem hatott a gyógyszer. most akkor mi van? lehet hogy nem hatott? nem hánytam, rendesen szedtem, viszont félig hasmenésem volt gyógyszerszedés után. vagyis éreztem hogy kell wcznem és a hasam is fájt de nem mertem kimenni.és csak másnap voltam wcn, és kicsit hasmenésgyanus volt. Most akkor mi van? lehet terhes vagyok? :'( Lassan már ott tartok hogy szexelni sem merek
2010. nov. 24. 14:33
 1/4 bakfitty ***** válasza:
szexelj nyugodtan majd a segélyből megélsz!
2010. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy teherbe estél. Első pár levélnél előfordul a pecsételő vérzés.

Ha nem jön meg szünetben, csinálj tesztet.

De két hét után már hat a tabletta.

De amúgy ha nem bízol benne, miért így védekezel?

2010. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát a gumi egyszer kiszakadt, úgyhogy abba semennyire sem bízok. Ebben igen, de most nem tudom, hogy mi van. Szóval ha hasmenésem volt akkor elvileg lehet hogy nem hat. De azt se tudom hogy hasmenésem volt e egyáltalán. Teljesen össze vagyok zavarodva és félek. Nem akarom elrontani az egész életemet
2010. nov. 24. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:

A hasmenés nem azt jelenti, hogy picit lágyabb a széklet. A hasmenés azt jelenti, hogy vízszerű, és többszöri.

Sokkal de sokkal valószínűbb, hogy egy sima kis mellékhatás. Szerintem örülj, ha csak ennyit tapasztalsz:D

2010. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!