Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes vagy sem? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes vagy sem? Vagy inkább más a gond? (Yadine fogamzásgátló)

Figyelt kérdés

4éve szedek fogamzásgátlót ráadásul mindig ugyanazt (yadine)

Eleinte semmi bajom nem volt vele!Mivel nagyon vékony voltam híztam kicsit...de nem sokat épp hogy csak van egy kis fogni való rajtam!Ennek még örültem is...Aztán jött a többi...hangulatember lettem holott mindig vidám természetű voltam,képes vagyok sírni csak úgy:( A szexet viszont nagyon kívánom éjjel nappal de mikor sor kerül rá...hiába izgat a párom és hiába kívánom...nem nedvesedek:( Kisebb nagyobb szünetek már voltak a szedés közben,de a tünetek akkoris megmaradtak,gondolom akkor még nem ürült ki a szervezetemből!Nos, 2 hete kezdtem az újabb csomagot és megjött vérzek!Nem barnás...nem 1-2 napos hanem már 4ik napja!Igaz néha rendszertelenül szedtem ami azt jelenti hogy pl elfelejtettem bevenni kedden este de szerdán pótoltam. A kérdésem az hogy lehetek így terhes?Vagy váltanom kell vagy mi lehet a gond?


2010. nov. 23. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg volt olyan,hogy kihagytad akkor lehetsz terhes,de akkor szerintem nem jönne meg az ritka.Én a helyedben elmennék orvoshoz,mert betegség is állhat a háttérben pl.:ciszta stb.
2010. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen-igen, itt a tünetek alapján akármi is lehet, de egy orvos megvizsgál és megmondja mi a baj. Nem hiszem, hogy terhességről lenne szó, de lehet bármi más probléma amit kezelni kell.
2010. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:S:( nem rég utaztam el otthonról...itt nincs orvos...illetve hát van csak...tudjátok:S

Köszi a válaszokat

2010. nov. 23. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:

"Igaz néha rendszertelenül szedtem ami azt jelenti hogy pl elfelejtettem bevenni kedden este de szerdán pótoltam. "


Ha nem pótoltad 12 órán belül, akkor akár terhes is lehetsz. De ezek a tünetek inkább arra utalnak, hogy a szervezetednek marhára elege van a külső hormonokból.

Hagyd pihenni a szervezeted, tarts legalább fél év szünetet!!!

2010. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A félév szünet megvolt most szedem ismét 4ik hónapja!Ugye most vérzek,ha veszek egy terhességi tesztet kimutatja ha gáz van?Vagy várjak míg elmúlik teljesen a vérzés?

És pl ha baba van hagyjam azonnal a gyógyszert abba?

2010. nov. 24. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!