Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelytabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelytabletta mellé ajánlott az óvszer használata is?

Figyelt kérdés
A barátommal óvszerrel védekezünk,de most hallottam a hüvelytablettáról és engem megnyugtatna az "extra" védelem.Véd óvszer nélkül is?
2009. jan. 13. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
hát hol ezt mondják hol azt !! én szerintem ha úgy használod ahogy le van írva a tájékoztatóba akkor nem lehet belőle baj :) Most ha úgy veszed van olyan lány aki fogamzásgátló mellett lesz terhes szóval ezzel az erővel ne szexeljenek az emberek !! Mindent tarts be még azt is hogy amikor azt írja hogy használat után 4-5 óráig nem lehet fürdeni mindent betűről betűre és akkor nem hiszem hogy baj lenne !! Én a barátommal mondjuk régen a krémet használtuk de nem ment el bennem és nem lettem terhes :) sok szerencsét :)
2009. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha még jobban be akarod biztosítani magad, akkor igen. Elméletileg mind rendesen véd, ha rendeltetésszerűen használod, szóval magában is használhatod.
2009. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És esetleg tudtok olcsóbbat a patentexnél is? Nem rendelkezek még saját keresettel, és nehéz kihozni ilyen árakat zsebpénzből.
2009. jan. 13. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Csak tájékozódásképp, hogy kb. milyen árak vannak.

2009. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csináljátok úgy,h kúp+megszakítás
2009. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj inkább el orvoshoz és irass föl magadnak gyógyszert, mert ha az orvos megtudja hogy ilyen kúpot használsz kitér a hitéből! És nem is nyújt 100%-os védettséget! Ha nem akarsz babát-inkább Nőgyógyász írjon receptet!!!
2009. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a tabi se 100%-os,mint ahogy semmi más!A különbség annyi,hogy tizen x évesen nem kéne gyógyszereken élni!
2009. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az óvszer magában is kellő biztosítást ad, de ha mellé még használsz kúpot, akkor igen nagy biztonságban vagy. Tízen x évesek meg szerintem se szedjenek tabit.
2009. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia!Mindenképpen hagyd abba a Pharmatex használatát és inkább használj óvszert ha még nem szedhetsz tablettát.Nálam semmit nem használt ez a kú, pedig rendszeresen használtuk a párommal a szabályokat betartva, mégis teherbe estem...:(Remélem segítettem és hallgatsz rám
2009. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem megszakítással működik!Nem bíznék benne,ha a párom belémélvezne,de így,hogy maximum előváladék kerül belém, nem aggódok...Attól a kis mennyiségtől megvéd a kúp!
2009. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!