Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem gyógyszer (a vasárnapi), lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
6 szem van még hátra a gyógyszeremből. Tegnap este, amikor bevettem a tegnapi szemet, akkor vettem észre, hogy a vasárnapi ott van. Nagyon fáradt voltam vasárnap, elaludtam, ezért maradhatott ki, soha nem történt ilyen egy év alatt amióta szedem. Vasárnap délután voltunk együtt a párommal, de nem ment el bennem. Lehet ebből baj?
2010. nov. 16. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 szem maradt ki, az még nem baj.
2010. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a betegtájékoztatóban is benne van, hogy egy hétig kiegészítő védekezés szükséges.

Lehet belőle baj (pontosabban gyerek), de annyira pici az esélye, hogy valószínűleg felesleges miatta aggódnod. Azért ha kimarad a vérzés a szünetben, akkor mindenképp csinálj tesztet.

2010. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, benne van, olvastam is, de ebben a ciklusban már nem leszünk együtt, mert egy hétre elutazott és mikor hazaér, addigra már meg kell jönnie a mensimnek.
2010. nov. 16. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet "baj" belőle, bár kicsi az esélye.

Szerintem pont most volt itt annak az ideje, hogy rendesen elolvasd a tájékoztatót.


Annyit még, hogyha elment volna benned, a spermiumok pár napig életképesek a méhedben.

2010. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam a tájékoztatót, de ettől nem lettem okosab b. nem kell kioktatni, ez az első ilyen egy év alatt, nem vagyok hanyag. Tudom, hogy életképesek és azt is hogy lehet gond, de mekkora az esélye? Bár egy hét múlva úgyis meg kell jönnie, akkor úgyis kiderül.
2010. nov. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!