Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Várjuk meg a 2 hónapot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szindus kérdése:

Várjuk meg a 2 hónapot?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el először fogamzásgátlót szedni, holnap veszem be az utolsó szemet az első levélből. Megbeszéltük a barátommal, hogy megvárjuk az első hónapot, és utána nem használunk gumit. Reggel szoktam bevenni a gyógyszert, de csütörtökön elfelejtettem, és mikor haza értem suliból akkor vettem be, a 12 órában még benne volt.
2010. nov. 15. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire várnál 2 hónapot? Már réges-rég védett vagy! Ha 12 órán belül pótolod a kimaradt szemet, nem sérül a védelem, nincs szükség kiegészítő védekezésre.

26/N

2010. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól van, csak szeretnék biztosra menni, minthogy 17 évesen babakocsit tologassak. Köszi a választ.
2010. nov. 15. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

nyugi 1 honap után tuti véd :)

sok okostolyás van , aki szerint az első naptól csinálhatod gumi nélkül,de érdemes kivárni az 1 honapot.utána biztos

2010. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el figyelmesen, többször, értelmezve a betegtájékoztatót, hogy pontosan tudd, hogy működik, mire hat a tabletta, mire kell nagyon odafigyelni a szedés során, milyen esetben mit kell tenni (kimaradt bogyó, hányás, hasmenés), stb. Ha ezekkel pontosan tisztában vagy, akkor nem lesznek a későbbiekben kételyeid, aggodalmaid, ne sajnáld az időt arra, hogy megismerd a gyógyszert, amit szedsz! Sok (fölösleges) aggódástól, paranoiától kíméled meg magad, hidd el nekem! :)


26/N

2010. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!