Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kúpot szex elött vagy után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kúpot szex elött vagy után kell feltenni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem :)
2009. jan. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló (pharmatex kúpot?)

Azt szex előtt, és 10 percet várni kell, hogy hasson.

2009. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor az elég vagy kell még mellé kiegészítő védekezés(óvszer)?
2009. jan. 11. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nem nyújt 100%-os biztonságot, szerintem vagy megszakításosan csináljátok, vagy óvszerrel. Mi óvszerrel csináljuk + pharmatex, ez így elég megbízható :)
2009. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugy tudom, hogy igy kell. De nekem bnom használta és mondta hogy kifolyik belole vagy mi! Nem tudom, hogy ez igy van e. De ha kupot is használsz védekezz még másképpen is!
2009. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, kifolyik. Az úgy működik, hogy hab lesz belőle, és ebben a habban nem igazán lehet úszni. És persze jön kifelé.


A pesszárium zselével jobb (csak macerásabb).

2009. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megszakítással tökéletes!:)
2009. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!