Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 35 év felett tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év felett tényleg nem szoktak az orvosok fogamzásgátlót javasolni?

Figyelt kérdés
Ugyan még csak 34 vagyok, de nekem simán felírta. Viszont valamivel kapcsolatban kérdeztem egy internetes nőgyógyászt, aki azt írta, hogy nekem már nem javasolt a hormonális fogamzásgátlás a korom miatt.
2010. nov. 10. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Menopauza miatt nem szoktak csak, de te azért nagy eséllyel messze vagy még tőle. A hormonális fogamzásgátlók fel tudják borítani a természetes hormonháztartást, ami felnőttkorban nem okoz gondot, de amikor a testben változik a hormonháztartás (tinikor, és menopauza) akkor már nem ajánlott.
2010. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem ajánlott. Szerintem keressetek más megoldást inkább.
2010. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább spirál, ha van már gyerek.
2010. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért nem ajánlják,mert 35 felett megugrik a trombózisveszély a tabit szedőknél.Pláne ha dohányzik is mellé!
2010. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tabi...brrr...
2010. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!