Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most voltam nődokinál anyummal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most voltam nődokinál anyummal és írattam magamnak fogamzásgátlót. A doki azt mondta hogy mikor megjön akkor a 3. napon kell elkezdeni szedni. De mikortól fog hatni a gyógyszer úgy, hogy nem kelljen sem kiszállnia a barátomnak, sem gumit használnunk?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondta,hogy 2,5 óra, van aki azt h 1 hét!Melyik az igaz?
2009. jan. 7. 23:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
utolso vagyok: 2,5 óra alatt még fel sem felszívodott az elso tabletta, úgyhogy ezt semmiképp!
2009. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szia. aki elsőnek kezdi a tabit,annak a mensi első napján kell bevenni az első szemet.a párommal 3hétig vártunk a szexel,és terhes lettem.tehát,nem hogy 2,5 óra alatt nem véd,de én még a 3.-ik héten sem voltam védett,és most 7hónapos pocis vagyok,igy 21 évesen.Tehát ennyit a nagy védelemről.vigyázzatok nagyon.
2009. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Atyaég!Így estél teherbe??? Most írattam fog.gátlót...Hogy bízzak meg így benne??? Nem mondta a doki, mi lehetett a probléma? Teljesen rendesen szedted?
2009. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szia. igen rendesen szedtem.minden este.Annyit mondott,hogy sokan esnek ebbe a "hibába" mert a mai tabiknak,nagyon alacsony a hormon tartalma.Elvileg 1hónap után lettem volna védett,de a egy másik doki szerint az első szem után védett lettem volna.Egyik ezt,a másik azt mondta.De valakinek bejön a tabi.Hát nekem csalódást okozott.
2009. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. jan. 13. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!