Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most voltam nődokinál anyummal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most voltam nődokinál anyummal és írattam magamnak fogamzásgátlót. A doki azt mondta hogy mikor megjön akkor a 3. napon kell elkezdeni szedni. De mikortól fog hatni a gyógyszer úgy, hogy nem kelljen sem kiszállnia a barátomnak, sem gumit használnunk?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondta,hogy 2,5 óra, van aki azt h 1 hét!Melyik az igaz?
2009. jan. 7. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha voltál nődokinál miért nem tőle kérdezted meg? Elfelejtetted? Menj vissza hozzá!
2009. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, miért a 3. napon kell elkezdened...Ha az elsőn kezded, akkor hat a leghamarabb. Azonban 1 hónapot akkor is érdemes várni és azalatt kiegészítő védekezést alkalmazni.
2009. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Én sem értem, miért a 3. napon kell kezdened.

nekem az 1ső napon kellett, és mindekinek, akit ismerek és fog-gátlót szed.

a másik kérdésedre: a mostani modern fog-gátlók már az első szem bevételétől védenek, ezt minden nőgyógyász így mondja. nincs szükség kiegészítő védelemre.

2009. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az enyém tájékoztatójában úgy van, hogy az első naptól kell kezdeni, és egy hétig kell mással is védekezni! Olvasd el a tájékoztatót, benne kell lennie!!

2009. jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Gyorsan cseréld le a nődokidat!!Az első napon kell elkezdened szedni,a 3.-tól hülyeség.. egyébként szerintem,ha jót akarsz magatoknak használtok még kiegészítő védekezést,biztos ami biztos...nehogy baj legyen aztán már simán fog menni.

2009. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Es mikor kell majd szunetet tartani? Mert ha megjon, kihagysz neki 1 hetet, de majd megint a 3. naptol kell elkezdeni a 2. level tablettat? Vagy csak az elso level tablettara mondta a doki, hogy a 3. naptol szedjed be?

A legjobb az, ha anyukaddal akar, ujbol elmentek vagy ehhez, vagy egy masik nogyogyaszhoz, mert a tabletta nem jatekszer, es kerdezzetek meg pontosan mindent, akar irjad fel otthon a kerdeseidet, es ugy menjel a kerdesekkel. Nem erdemes ugy tabit szedned, hogy kozben felsz, es nem vagy tisztaban a dolgokkal.

De ha a doki azt mondta, hogy 3.naptol szedjed, akkor gondolom, hogy ugy is van, nem? Miert beszelne felre? Lehet hogy valami ujfajtat irt fel neked. Az en tabimat is az elso naptol kell kezdeni, majd a 21. vegen 1 het szunetet tartani, es folytatni a tabit.

Te hany db-osat szedsz? Anyukaddal beszelj, mert nem jatek!!

Kulonben az az igazsag, hogy az elejetol vedve vagy mar.

2009. jan. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
a tajekoztatot olvasd el, azt csinald, ami azon van.Minden tablettat kivetel nelkul a menzi elso napjan kell elkezdeni, attol fuggoen, milyet szedsz altalaban 1 het a vedelem kialakulasa, de legjobb az 1 honap kivarasa. Ha a 3. napon kezded, akkor mindenkeppen 1 honap kell.
2009. jan. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

A betegtájékoztató jó ötlet, szerintem is azt olvasd el!


Egyébként a nőgyógyász pedig azért nőgyógyász, mert jobban tudja, mint ti, hogy hogyan hat és mikor kell bevenni a tablettát :P

2009. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Álljunk már meg egy kicsit! Váltson dokit mert a 3.napon kell szednie?!?! Ha nem rendelkeztünk elég információval a témával kapcsolatban, ne beszéljünk már zöldségeket!

Ha az első napon kezdi el szedni, azonnal véd a tabletta.Ha nem az első napon, akkor érdemes egy hónap kiegészítő védekezés.

AZÉRT A 3. NAPON KELL SZEDNIE mert akkor kevésbé borítja fel a menstruációs ciklust. Kisebb valószínűséggel lesz közti vérzés, stb.Nem véletlen javasolta ezt az ORVOS.

2009. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

tényleg lehet kezdeni a harmadik napon is!! Csak elterjedtebb az elso napos modszer.

Egy honapig utána védekezzetek másképp is.

2009. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!