Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ondó a normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ondó a normális?

Figyelt kérdés

Jelenleg óvszerrel védekezek, egy ilyen picit érzelmes, de csak amolyan érezzük jól magunkat együtt jellegű kapcsolatban vagyok, ezért nagyon nem szeretnék teherbe esni, a fogamzásgatló tabletta nálam elállította teljesen a vérzést, így az nem opció. Azonban a srácnak az óvszerben a végére mindig lelankad, és többször is bennem maradt az óvszer. Volt, amikor ez tele volt élvezve. De annyira tele, hogy konkrétan a gumi feléig volt a sperma.


Ez normális? Nektek is/párotoknak is ennyi van? Voltam már pár férfival és szerintem háromnak egyszerre nincs ennyi általában...

Ugyanitt tanácsot keresek, mit lehet tenni, hogy jobban érezze, és ne lankadjon le neki gumiban...

Köszi!


tegnap 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha le lankad neki szex közben akkor nem veled van a baj, hanem valamiért a fejeben kicsekkol. Gondolom nem teljes mértékű impotencia mivel gyanítom az elején teljesen mereven áll a farka, de valószínű hogy valami ok miatt nem tud koncentrálni és emiatt le lankad. Az hogy félig teli spricceli a gumit az tényleg sok, és azért is lő annyit mert fel van izgatva szóval élvezi a dolgot. Jó kérdés
tegnap 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a normális. Van mikor nekem 7-8ml körüli. Az már azért nem kevés. Ráadásul ez mind ondó, nem elősperma
tegnap 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy a fogamzásgátlótól nincs vérzésed…
tegnap 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A koton teljes térfogata félig tele lesz? Azért ez nagyon hihetetlen!!! Vagy csak az elején lévö tárolo részröl beszélsz?
tegnap 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Belehugyozik a gyerek. Ennyi. Vagy egy spermafétises fiúcska a kerdező
tegnap 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Lehet nem bírja a gumit és ezért lankad le. A mennyiségre lehet a hyperspermia a válasz.
tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, tudom, nem normális a vérzés elállás a tabitól, szépen egy év alatt állt el, egyre kevesebb mennyiség volt.

És igen, első, fejben szorong, ezt mondta is, pedig amúgy minden jó. Csak emiatt az erekció vesztés miatt para, hogy egy félig teli gumi bennem marad, sosem történt senkivel ilyen. Itt is többfélét próbáltunk és van amelyik két lökés után lejön, csak ez meg picit patthelyzet, hogy se óvszer, se tabi nem opció. Spirált doki nem javasolja, védekezés nélkül meg nyilván nem.

Ha csak 8-10 óra marad ki (egy este) is borzasztó sok, ami amúgy izgató, de ijesztő is, ha bennem megy el, nem testre.

tegnap 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!