Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy a páromat nem szeretném még bemutatni a gyerekeknek? (3 és 5 évesek) Mennyi idő után lenne ideális?

Figyelt kérdés

Én már találkoztam az ő gyerekeivel, mivel nagyobbak és egyedül neveli őket, így mikor nála vagyunk néha összefutok velük.

Én viszont nehéz váláson vagyok túl, és első pillanattol kezdve attol rettegek hogy lesz egy társam akit megszeretnek ők is, és ha netan szakítunk akkor kiszakadnak az ő életükből is. Normális hogy ezen feszengek?

A gyerekeket nagyon szereti ő is, biztos hamar összebarátkoznának, de fogalmam sincs mikor lesz az az idő amikor nem arra fogok gondolni, hogy csak nehogy a gyerekeknek rossz legyen. 4 hónapja vagyunk együtt jelenleg.


márc. 4. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egy kicsit túlparázod a dolgot, ami azért nem jó, mert ezt megérzi a gyerek, és ő is feszengeni fog.

A gyerekednek nem úgy kell bemutatni, hogy az új apuka, hanem hogy a barátod. Ha szakítanátok, akkor az ő nyelvén beszélsz, hogy néha a barátságok is véget érhetnek.


Viszont ha túl sokáig húzod a dolgot, akkor az lesz a para, hogy nem bízol a kapcsolatban, vagy a párodban, vagy magadban, vagy mindháromban, és egyik sem jó. Az ilyesmiből könnyen "önbeteljesítő jóslat" lehet, amit nem biztos, hogy szeretnél.


Feltételezem, a bemutatás, néhány közös program ideje jön most, nem az összeköltözés.

márc. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem úgy kell bemutatni, hogy gyerekek, itt van az új apukátok.
márc. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is így voltam a barátnőmmel: nagyon nem akartam bemutatni a családomnak, rettentő sokáig húztam, mert valójában nem bíztam, hogy van közös jövőnk, közben több mint két éve éltem vele kétlaki életet, persze megértem, hogy kivolt. Belegondolva, nem is értem, hogy lehetett ilyen türelmes, vagy megalkuvó.
márc. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell parázni, ha szereti a gyereket, akkor párod érteni fogja a "nyelvet".
márc. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Én olyan 1 év utánra gondolok.
márc. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Tehát szégyelled a párod?
márc. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem igy kell bemutatni mint az uj apjukat.

Hanem anya moszani barátja ki tudja meddig. Nem kell kötődni.

márc. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Még olyan kicsik a gyerekeid, fel sem fogják hogy kit miért mutatsz be. Nem kell nagy bemutatási procedúra, nem kellenek erőltetett programok közös ebédek. Legjobb ha először csak futtában találkozik össze a párod a gyerekekkel. Előbb utóbb azt veszik észre hogy egyre többször hosszabban van jelen az életetetkben a párod. Amúgy 4 hónap ismeretség semmi. Ott még óriási súrlódások buktatók lehetnek. Jobb ettől megóvni a gyerekeket. Legjobb ha lassan, a kapcsolatnak megfelelően észrevétlenül simul bele az életetetkbe a pasid. És ne fűzd szorosra a szálakat mindaddig amig felmerül hogy nem vagy te biztos benne, vagy azt érzed hogy ő tebenned nem biztos.
márc. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Amikor stabilnak érzed. És tényleg ne ugy mutasd be hogy az uj apuka, hanem hogy "Szombaton elmegyünk 》ide meg ide《, és jön velünk egy kedves barátom."

Mi is így kezdtük.

márc. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
En is ugy szoktam hogy csak egy barát. Mint akár egy szomszed ismeros ilyenek. Soha nem szabad a gyerekekbe kötődést elultetni olyanok felé akikhez közük sincs nem az apjuk.
márc. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!