Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom nem hajlandó védekezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó védekezni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sokszor szorongásom van ha szexelni akar mert nem szed fogamzásgátlót, persze megértettem de óvszerben sem hajlandó mert hogy rossz neki. Megvettem a világon a legvékonyabbat de nem. Mondtam hogy rakunk be neki spirált, de azt sem.


Vettem női óvszert, nem hiszem hogy sokkal jobb de kipróbálni sem hajlandó.


Kiveszem időben de ugye az sem 100%. És amikor össze jöttünk fogalmam sem volt hogy működik pontosan, mert nekem első párom és mondta hogy elég a 2 mensi közti ovulációs időszakban vigyázni nagyjából 1 hét.


Hát nem így lett persze és Ő lett az áldozat mert nyilván nem tartottuk meg 20on évesen, hogy csak értem teszi ezt.


Mindig mikor megjön neki örülök és fel tudok lélegezni. De most akkor mit csináljak?



tegnap 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Cigány a párod?
tegnap 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beszélj vele, mert lehet, hogy szakértőre lenne szüksége, vagy ha nem hajlandó azt sem, akkor kalap-kabát.
tegnap 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem egyeznek a céljaitok, értékrendetek, ezért szerintem a legjobb ha minál gyorsabban szakítotok. Előbb utóbb így is az lesz a vége, mert te jelenleg állandó stresszben élsz, az abortusz is általában rombolja az emberek lelki világát meg kapcsolatát, szóval innentől már csak lefelé lesz. Ha valamiben valakivel fundamentálisan nem értünk egyet akkor arra nem lehet kapcsaoltot építeni, mert megmérgez mindkettőtöket; csak akkor működik, ha az egyik elfogadja a másik akaratát és lemond a sajátjáról. Viszont ilyenkor ő csendben szenved, annak a tudatában, hogy neki le kell mondania valamiről, és én még sosem láttam olyat, hogy ne romlott volna meg emiatt a kapcsolat.
tegnap 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most szakíts vele, mert különben felcsináltatja magát, te meg fizetheted a gyerektartást 2 évtizedig
tegnap 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szexelj vele
tegnap 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Így nehéz.

Én a megbeszélés, a kompromisszumok híve vagyok, de itt nem látom, hogy az segít...

Valószínűleg rámegy a kapcsolat, csak gyerek ne legyen 🤔

tegnap 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki allergiás a normál óvszerre, szóval ne vékony gumit vegyél, hanem latexmentes antiallergént! Ha azzal sem hajlandó akkor felejtős hacsak nem akarsz apa lenni. Mert a megszakítás/naptár módszernek előbb-utóbb az lesz a vége.
tegnap 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs védekezés, nincs szex. 🤷🏻‍♀️ Hidd el, találsz nála értelmesebb partnert.
tegnap 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
paszold le nekem a csajt:) tuti kamu, csak szeretnéd ezt. de ha nem akkor hamarosan apa leszel
tegnap 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy cigány csaj azt hazudta, hogy tabit szed. a hétvégét végig szexeltük. teljesen kifacsart, és próbált még jobban de már fel se állt 2 nap alatt 8-szor. jó vad volt, és aztán jött egy üzije. hogy meg van az új apuci? kiderült hogy már terhes, és bekamuzta volna, hogy én vagyok. hónapokal később láttam mással.
tegnap 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!