Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy párommal már 1 éve megszakítással védekezünk és működik, míg egy ismerősöm 1x nem vett be 10 év után egy szem fogamzásgátlót, tudták, hogy így simán van esély a teherbeesésre, és azonnal terhes is lett??

Figyelt kérdés

Számomra ez felfoghatatlan, ennyire modernek már ezek a tablettak, hogy ennyire sokan teherbe eshetnek össze-vissza 1 szem kihagyástól?


Én több okból sem mertem a tablettát bevállalni, az egyik az pont az, hogy nem tudom biztonságosan szedni. Rengetegszer van sajnoa hasmenésem, ìgy esélytelen, hogy megreszkírozzam, plusz feledékeny vagyok.


Egyébként megszakítás mellett önmegfigyelést végzek. A saját megfigyelésem és a ciklusnaptár szerint is hónapok óta nem sikerült az ovu előtti 3 napban szeretkeznünk, amikor a legesélyebb, hogy a spermiumok időben a helyükre kerülnek.


Persze elgondolkodnék más opción ha gyakrabban lennénk együtt, de kb. 3-4 naponta szoktunk.



szept. 3. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyből sikerült amikor akartunk. 7es voltam.
szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
A megszakítás nem védekezés! Hallottam olyan párról, ahol ott ugráltak, hogy nincs terhesség megszakítással, aztán mikor babát akartak, akkor kiderült, hogy a csaj bizony meddő.
szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es, komplett meddőség nagyon ritka. Főleg 30-as éveikben még. Csomó gyógyszerrel, elég sok kínlódas árán IVF-fel is teherbe lehet esni. Régen más világ volt. Nagymamam 16 évesen menstruált először. 21 évesen férjhez ment, 3 évig nem fogant gyermekük. Nagyon sok bántást kapott, hogy nem tud szülni, meddő. Ebből az lett, hogy 30 évesen teherbe esett veletlen a 3. Gyerekkel és volt még egy vetélése is, a 2 gyerek után. Szoval régen se ment mindig flottul a dolog, de aztán megoldódott egy csomó magától.
szept. 7. 10:12
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#12 Ez egy hír, amit egy harmadik személy hozott valamiről, amiről nem lehet megbizonyosodva. Azaz feltételezéseket adsz elő tényként.

Én is hallottam már olyat hogy valaki látta hogy ő hallotta, amit valaki érzett... ez még csak hír szintjén sincs. Pletyka.

szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14 plusz ez nem kissebíti annak tényét, hogy sok családos ember soha életében nem használt szinte semmi mást... kivéve óvszert ha nagyon-nagyon nem lett volna okes egy terhesség.


Épeszű felnőtt emberek megszakítást használnak, ha elfogadják az esetleges következményeket. Ami lehet betegség/terhesség akár. Aki retteg ettől, az ne használja, vagy ha egyáltalán nem akar gyereket.

szept. 7. 12:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 Akkor mi a jó fene ha nem védekezés? Azt h neked a partnered nem tudja kivenni a farkát időben az a ti bajotok. Nekünk védekezés 10 éve. És nem meddő a párom mert teherbe esett egyből szinte. Mesélj már egy kicsit akkor h ez miért nem védekezés? Ha az óvszer kiszakad az utolsó pillanatban és nem veszem észre akkor az védekezés? A legbiztosabb védekezés ha nem élvezek el benne és az pl lehet megszakítás is. Az óvszert azért találták ki h ne keljen kirántani, de attól még kiszakadhat.
szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!