Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy fogamzásgátlóról át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fogamzásgátlóról át akarok térni egy másikra, rögtön elkezdhetem szedni? Vagy várni kell valamennyit?

Figyelt kérdés
Diane 35 öt szedek 2 éve, ma akarok másikat feliratni, mert elé sok rosszat hallottam erről a gyógyszerről. Nekem a bőröm miatt irták fel, de fogamzásgátló néven. Félek, hogy mi fog történni az abbahagyása után. Rengeteg problémám van, lehet, h mindegyik a diane tól? pl nemi vágy csökkenés, fejfájás, hajhullás, vmi betegség amire nenm tud rájönni a nőgyógyászom + méhszájseb. És addig nenm is tud kezelni, mig ezt az ismeretlent ki nem deritik. Félek h vmi bajom lesz
2009. jan. 7. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 4 évig szedtem a diane35-öt.Nekem is az arcom miatt adták ezt.Semmi bajom nem volt vele.Majd felírták a lindynette20-at,semmit nem vártam rögtön lehetett szedni.Ezt is 4 évig szedtem problémamentesen.
2009. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
az úgy gyógyszer tájékoztatójában benne lesz (elvileg) hogy mikor kell elkezdened, amúgy érdemes pár évente szünetet hagyni a gyógyszerrel. de a legjobb, ha a nőgyógyásszal megbeszéled a szünet kérdését
2009. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én kb 5évig szedtem a diane-t!!! aztán leálltam, és rossszabb lett megint az arcom... aztán megint elkezdtem, aztán beizgattak, hogy az gáz. erre közölte az új nőgyógyászom, hogy ha gázos lenne, akkor kivonták volna a forgalomból... aztán több nőgyógyászt megkérdezetem és azt mondták, ha idegesít a dolog váltsak a yadine-ra.. mindegyik ezt mondta... váltottam, és ez is jó, csak kisebb a hormon tartalma, és az utolsó diane utáni napon kellett a yadinet elkezdenem szedni.

a mellékhatás egyénenként változik, szerintem csak akkor tudhatod meg, ha abba hagyod! de a hajhulláson kívül amiket felsoroltál szerintem nem a gyógyszertől van! de nem vagyok orvos!!!!

2009. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónap szünetet javasolt a doki.
2009. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!