Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eggyel kevesebb pink fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyel kevesebb pink fogamzásgátlót vettem be, így előbb kezdtem el a fehéret. Most találtam meg az elveszett pink tablettát. A fehér szedése alatt megjött. Csökkenhetett a hatása?

Figyelt kérdés
Tehát az előző levélből 21 helyett csak 20 pinket vettem be.

aug. 27. 01:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos le van írva a betegtájékoztatóban, hogy. Mi a teendő, ha kimaradt egy tabletta. Én lindynette 20-at szedek, abban is benne van, hogy mit kell tenni, ha az 1., 2. Vagy 3. Héten maradt ki egy vagy több tabletta. A legveszélyesebb, ha az 1. vagy a 3. Hétben marad ki, akkor csökken a hatása, legalábbis az enyémnek. Nagyon nem különbözhetnek, szóval szerintem ezután 1-2 hétig még védekezzetek majd óvszerrel is, biztos ami biztos.
aug. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!