Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Parom gumit akar hasznalni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom gumit akar hasznalni de en nem akarok, ennyire fel hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

Még szuz vagyok, nem kaphat el tolem semmit de nem is emiatt akarja.

Viszont engem ez bant..lehetnenk ugy egyutt hogy a vegen kiszall, de o gumit akar hasznalni.

Tudom hogy orulnom kene hogy kovezkezetes, de volt olyan fiu aki csak kalandot akart tolem es kijelentette hogy nem akar gumit hasznalni, nem lett belole semmi de még az sem akart gumit hasznalni aki csak ki akart hasznalni, a parom meg igen..

Barmelyik baratnommel regebben, akivel szoba jott a gumi tema, mindegyik azt mondta hogy sosem hasznaltak gumit a parjaik..


aug. 6. 22:36
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
84%
Nektek baba? Menj inkább tényleg aludni. Átlátszó trollkodás.
aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11. Amikor beszeltunk rola azt mondta azert akar gumival mert mivel szuz vagyok egybol teherbe esnek de szerintem a ketto nem fugg ossze
aug. 6. 22:46
 13/23 A kérdező kommentje:
13. Mindketten ezt ohajtjuk nem csak o.
aug. 6. 22:46
 14/23 anonim válasza:
40%
🤡Parancsot adott ki, hogy ne szedj fogamzásgátlót és te neki akarsz szülni? LOL, ez a pasi max egy hónapig beléd ürít gumival aztán kidob mint a gumit a szemetesbe! Te hülye meg elhiszed, hogy majd felcsinál, elvesz feleségül.🤡
aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Légyszíves, ne szaporodjatok, köszi. Szűz vagy, gyereket akartok egy hónap múlva mi van? Szükeitek tesók voltak vagy mi?
aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú Isten gyere le! Most már értem miért van ez a társadalom a béka s*gge alatt, és miért is marad ott. Igazából ezt az alacsony röptű kérdezőt meg sem akarom érteni, de ha meg is akarnám, a legnagyobb akaratom ellenére sem tudnám!


Még egy kóbor németjuhász kutya is értelmesebb, és komolyabban fogja fel az életét mint a kérdésben szereplő párocska! :D

aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%

Te teljesen bolond vagy! Először is, kit érdekel, hogy barmok mit mondanak neked a gumihasználat ellen? Az égvilágon semmit nem jelent.


Én már hallgattam végig barátnőmtől az ELSŐ szexe utáni abortusza történetét!


IGEN, nagyon nagy esélye van a teherbeesésnek, nem biztonságos az, hogy majd előtte kiveszi.


Nem éri meg egyáltalán, soha, semmilyen szinten felelőtlenkedés ebben! Álomvilágban élsz, nem igaz az elképzelésed. Használjatok gumit. És a pasid az első normális ember, akihez közös van, még jó, hogy ő lett a pasid... nehogy lebeszéld!

aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%

17. Hagyjad! Ez úgy sem érti meg miről beszélsz, biológiáról még csak nem is hallott. Azt meg el sem hinné hogy a terhességhez nem is kell beledurrania a lovagjának(innen gratulálok neki az értelmes barátnőjéhez), elég oda bizony az előváladék is, ugyanis abban is vannak huncut kis sperma sejtek. Aztán el tudom képzelni azt a szülői hátteret és szexuális felvilágosítást...


Nagyjából a fészbúk nevelte fel meg a tiktok. :)

aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen nincs, ugye? Nyugtassatok meg, hogy nincs olyan felelőtlen 24(!!!) lány aki 1(!!!) hónap (szex) után babát vállalna!🤦


Te nagyon "értelmes" lény és mi lesz ha a híres herceged csak egyszer mártja beléd óvszerrel és aztán lelép? Vagy ne adj Isten mégiscsak be sikerül a kisbaba, de megunja az apuka szerepét majd lelép? Vagy te az anyuci életét 24/7 legalább egy évig? Normális vagy?

Amúgy még ha kitalált esti történet is ez a kérdés akkor sem vagy!

aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
80%
5 éves házassagban, gumit használunk 😅 mert nem szedhetek gyógyszert. Miért ekkora peoblema ez? Ha te vagy a nő, nekes tok mind1 lesz erzesre...
aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!