Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Parom gumit akar hasznalni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom gumit akar hasznalni de en nem akarok, ennyire fel hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

Még szuz vagyok, nem kaphat el tolem semmit de nem is emiatt akarja.

Viszont engem ez bant..lehetnenk ugy egyutt hogy a vegen kiszall, de o gumit akar hasznalni.

Tudom hogy orulnom kene hogy kovezkezetes, de volt olyan fiu aki csak kalandot akart tolem es kijelentette hogy nem akar gumit hasznalni, nem lett belole semmi de még az sem akart gumit hasznalni aki csak ki akart hasznalni, a parom meg igen..

Barmelyik baratnommel regebben, akivel szoba jott a gumi tema, mindegyik azt mondta hogy sosem hasznaltak gumit a parjaik..


aug. 6. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Érthető a srác. A párommal mi is a kiszáll módszert választottuk, egyszer nem jött be, most itt alszik a gyerek.

Te sem tömheted magadat esemény utáni tablettákkal minden héten.

Ami valakinek évekig bejön, az másnak egy alkalomra sem.

Jól teszi, hogy nem kockáztat.

Én is utálom a gumit, ahogy rengeteg ember, mert valóban nem olyan. Viszont kérlek, gondolkozz egy kicsit.

aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1. Mondtam neki hogy akkor iratok fel gyogyszert azt mondta nem irathatok. Azt mondta 1 honapig gumi aztan semmi mert gyereket akar.
aug. 6. 22:40
 3/23 retektorta ***** válasza:
89%
Nem akarja, hogy pár hét múlva egy édes kis titkot súgj a fülébe. Csak olyan nővel szexelünk gumi nélkül, aki 1000% hogy nem lehet terhes, mert pl. öreg vagy meddő vagy a szemem előtt eszi a fogamzásgátlót stbstb.
aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3. Ezt csak te gondolod igy.

Szerintem az emberek 70%a nem hasznal gumit es a baratnojuk nem szed gyogyszert.

aug. 6. 22:42
 5/23 anonim válasza:
80%
Szedsz tablettát? Sejtem, hogy nem. Akarsz terhes lenni? Remélem nem. A párodnak van esze. Nem akar még gyermeket és ahhoz képest megfelelően viselkedik. Nem tudom hány éves vagy, de ha tizenéves semmi keresnivalód itt és nem ártana utána olvasni, hogy hiába húzza ki időben ha előváladék felkerült akkor teherbe eshetsz. Ha pedig huszonéves vagy szégyelld el magad, hogy rá akarod szedni védekezés nélküli szexre mikor nem szeretné és ha még az alap dolgokkal sem vagy tisztában. De reménykedem, hogy ez csak fantázia kérdés.
aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy en emiatt egy k**nak erzem magam..
aug. 6. 22:42
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis gyereket akar, akkor nem mindegy?
aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
5. Tudom hogy igy is lehetek terhes de en mar szeretnek babat, es o is 1 honap mulva. Akkor meg miert fel ennyire?
aug. 6. 22:44
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyebkent 24 eves vagyok ő 27.
aug. 6. 22:44
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy hülye vagy ha nélküle akarnál! A megszakítás nem védekezés, bőven teherbe lehet esni vele. Van esze a palinak, mindenképpen húzzon gumit!


(lehet nem csak gyereket nem akar, az, hogy tőled nem kapna el semmit még nem jelenti azt, hogy te sem tőle... Plusz én is adtam már át gombás fertőzést annak az egyetlen embernek akivel életemben voltam...)

aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!