Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyivel biztonságosabb így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel biztonságosabb így a szex a megszakításosnál?

Figyelt kérdés

En sem voltam a híve amig nem kerdezek meg valamit de a baratnőm erölteti, mert jobban érez engem gumi nelkul (és picit kemenyebb is vagyok) ezert úgy csináljuk hogy kiverem szex elott

És varunk egy 30 percet és igy semmi képp nem tudok már elmenni benne

Ez igy biztosabb vagy lehet benne buktató?



júl. 30. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Majd írd meg hogy fogjátok elnevezni a kicsit.
júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
UI: termeszetesen megmosom meg minden előtte
júl. 30. 23:29
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Jó, és utána is!

Nem venném a szívemre, ha büdin raknád a gatyádba a pötsöd.

júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Így akkor előváladék helyett sperma megy bele. Hajrá 😁
júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pisiljél is utána, s nézz utána hogy miért írom.
júl. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem biztonságos. Ha szexeltek, még ha nem is mész el benne, de előváladék keletkezhet az aktus közben. Ilyen szempontból szinte ugyanannyira biztonságos, mint a megszakításos módszer. Ugyanakkor igen, megmosás után is simán megmaradhat egy zugban némi váladék, szóval bizonyos szinten kevésbé biztonságosabb mint az (és a sperma ennyi időn belül életképes maradhat).


Szóval szerintem ha nem fér bele a terhesség, akkor ne csináljátok így.

júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Használjatok mellé pharmatexet azzal szerintem biztosabb.

Bár szerintem így se lenne 100%

aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Nincs 100% garancia, de kicsi az esély. 20 éve szexelek megszakításos módszerrel és sosem lett terhes egyik párom sem tőle.

Mondom, nem 100%, de ha kerülitek a szexet a peteérés idején, akkor tényleg óriási nagy kémia meg együttállások kellenek egy teherbeeséshez. Harmadjára mondom, nem 100%, nyilván volt már aki előváladéktól teherbe esett menstruálás közben február 29.én, de szerintem a legtöbb embernek manapság a szándékos teherbeesés sem jön össze könnyen, szóval szerintem belefér, annyira nem veszélyes. Amikor még csak 20 voltam a biztonság kedvéért egy ilyen punciba tehető spermaölő tablettát még használtunk azért biztos ami biztos alapon.

aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Évekig csináltuk pharmatexxel,utána szintén évekig csak megszakítással, terhes akkor lettem mikor sehogy nem védekeztünk. Ennyit jelent hogy kihúzod időben vagy sem.
aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2. alkalommam már nem biztonságos így, mert az előváladek kijuttathatja a hugycsőből a spermiumokat.
aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!