Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul szedtem a Lindynett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul szedtem a Lindynett 20-at, ez a verzió pont nem szerepel a betegtájékoztatóban. Hogyan korrigáljam?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna bevennem az első tablettát, de valami agyi defekt miatt azt hittem tegnap, hogy péntek van és bevettem már tegnap este az elsőt. Van egy tartalék szem tablettám, amit egyszer egy korábbi hónapban elfelejtettem bevenni. Folytassam most úgy a hónapot, mintha mi se történt volna és pótoljam azt az egy tabit? Mit tennétek? Nőgyógyászt nyilván nem tudok megkérdezni, így péntek este.

júl. 19. 19:31
A kérdező szavazást indított:
Szedd végig a 28 napot és fejezd be egy nappal hamarabb, mint eddig
Szedj be 29 tablettát, aztán folytasd a szedést, ahogyan eddig
Hajnal 1kor vetted be, az már tekinthető pénteknek, ma ne vegyél be többet
3 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szedd így a 28-at. A tartalékot ne használd fel.
júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!