Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A gyerekeknek való ragtapaszok...

A gyerekeknek való ragtapaszok miért erősebbek? Egy hét után alig tudtam leszedni még a felnőtt verzió addigra már 1000 éve le ázott volna. A felnőttek miért nem kaphatnak ilyet? 25f

Figyelt kérdés
Lehorzsoltam mind a két térdemet és dm-ben gyerek ragtapaszt kaptam. sokkal erősebb volt és egy hét után is alig jött le, olyan volt mintha össze olvadt volna a bőrömmel. És hozzáteszem én minden nap zuhanyzok legalább egyszer de inkább kétszer. Viszont néhány évvel ezelőtt, amikor elestem a biciklivel, mert egy okos ember kitolatott a főútra, ahol bicikliztem, akkor a felnőtt verzió gyakorlatilag minden egyes fürdésnél leázott. Ez miért van? Kölyköknek miért csinálnak erősebbet? Mi felnőttek miért nem kaphatunk ilyen erőset?
jún. 18. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt a világon senki nem akadalyoz meg abban, hogy gyerek ragtapaszt használj. Másodszor más marka, mas minőség. Harmadszor a pár év az pár év, azóta más technika, más minőség.
jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a tapasztalatom a Rossmann gyerek/felnőtt ragtapaszával. Én se értem. Gyereket használok, úgyis cuki a mintája.
jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Gyereket használok, úgyis cuki a mintája."


Te lány vagy? Mert én fiú vagyok és lehet hogy egy fiúnak azért máshogy nézik az ilyen cuki s dolgot.

jún. 18. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as, őszintén felnőttként miért érdekel, hogy mások mit gondolnak?


Szrni kell rá jó magasról.

jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3, igen, értem hogy férfiként ez azért kevésbé elfogadott társadalmilag. (És persze, a legtöbb ember véleményére nyugodtan tehetsz magasról és nem lesz bajod tőle, de munkahelyen stb. se biztos hogy elnézik. Nem tartom jónak hogy ilyen ártalmatlan dolgok miatt valakinek hátránya származhat a társadalmi ítélkezés miatt, de ez nem fog napok alatt megváltozni.)
jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!