Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabinak mikortól vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabinak mikortól vannak mellékhatásai? Mellnővekedés, (ha van), hizás? Nem mindenkinél van?

Figyelt kérdés
fog.tabit szedek,és a 2.-ik levél 12.-ik szeménél járok.Nincs tőle semmi bajom.Ha hiznék,vagy nőne a mellem,akkor már kellett volna? Vagy már nem is lesz ilyen hatása? A mensimnek még van bőven van ideje,megjönni,de a mellemet ma érzem,hogy kicsit elkezdett feszülni.Ez lehet a tabitól is,hogy nőne? Valaki tapasztalt hasonlókat,tabi mellett? Milligestet szedem,és 21vagyok
2009. jan. 6. 13:53
 1/8 anonim válasza:
te csak a mellnövekedés miatt szeded?
2009. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy a lányoknak inkább a feneke nő a tabitól, a melle nem. :D De viccen kívül, a közvetlen környezetemben 1 lány volt, aki mellnövekedést tapasztalt (kb fél év szedés után, fokozatosan), a többieknek (nekem is) a súlyunk gyarapodott.
2009. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a mellem nőt meg :D:D ami nem is baj :D De mindenkinél máshogy fejti ki hatását. Nem vagyunk egyformák :D viszont hízni nem híztam.
2009. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.válaszadónak: képzeld a nem a mellnövekedés miatt szedem.Meglepő ugye??? Már ezt sem szabad megkérdezni,mert kiforgatják egyesek...

a többieknek köszönöm a válaszokat:)

2009. jan. 6. 14:24
 5/8 A kérdező kommentje:
és ti is a Milligestet szeditek?
2009. jan. 6. 14:25
 6/8 anonim válasza:

Hát a tabletta mindenkire másképp hat...

Én direkt olyan tablettát kértem,hogy ne hízzak meg tőle...és tényleg nem híztam egy grammot sem.Mondjuk , ez tényleg mindenkire másképp hat..

Ezért féltem elkezdeni szedni...

2009. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Milligestet szedek 7 hónapja.

nekem sajnos nem lett látványosan nagyobb a mellem, pedig én is vártam ezt a kedvező hatást. habár a környezetem szerint meg nagyobb lett... nem tudom.

szedtem magamra pár kilót, főleg a csípőmre, de én ennek nagyon örülök, mert amúgy nagyon vékony alkat vagyok, és így sokkal nőiesebben nézek ki.

a bőröm elég szép lett tőle, gyulladt pattanás azóta nagyon ritkán jön ki rajtam. én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a cuccal. a mellnövekedésre visszatérve: vkinek nő tőle, valakinek nem... ezt nem lehet előre tudni.

2009. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:) a pattanásokra térve,nekem meg kijött tőle,de mintha most kezdene enyhülni.amig nem szedtem,csak megszakitással szeretkeztünk,olyan szép volt az arcom.most meg....remélem hamar túl adok rajta.
2009. jan. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!